Materiał Partnera

Zalety korzystania z mobilnego fryzjera

Zalety korzystania z mobilnego fryzjera

Nie trzeba być celebrytką ani szefem wielkiej korporacji, by korzystać z usług fryzjerskich w zaciszu własnego mieszkania. Wystarczy, że skorzystamy z szerokiej oferty mobilnych zakładów fryzjerskich. Prócz oczywistych korzyści, jakie niesie za sobą oszczędność czasu oraz brak konieczności wychodzenia z domu, takie rozwiązanie ma także inne zalety. Możemy poczuć się bardziej komfortowo, wchodząc w bardziej osobistą relację ze swoim fryzjerem.

Fryzjer mobilny – czemu nie?

Oferty w branży fryzjerskiej poszerzyły się ostatnimi czasy o znaczną liczbę salonów z dojazdem do klientów i klientek. Wzbudzają one pewne kontrowersje. Warto już na wstępie się z nimi rozprawić. Główne zarzuty pochodzą od strony pracowników salonów stacjonarnych. Dotyczą one braku odpowiedniej higieny pracy w salonach mobilnych oraz odpowiednich służb, które roztaczałyby nad nimi ochronę. Nie wydaje się jednak, aby wspomniana wada miała związek z rzeczywistością. Dobry fryzjer czy fryzjerka – jak Magdalena Dypa. Mobilne Usługi Fryzjerskie – po prostu wiedzą, jak istotny jest poziom świadczonych przez nich usług wynikający w dużej mierze z nienagannej czystości. Zarówno w gabinecie stacjonarnym, jak i mobilnym mogą pojawić się uchybienia i decydując się na skorzystanie z tego ostatniego nie możemy ocenić go z góry. Istotne są przede wszystkim opinie o konkretnym zakładzie fryzjerskim. Jeśli wiemy, że specjalista od włosów jest osobą kontaktową, swobodną w rozmowach, a także terminową, zdyscyplinowaną i rzetelną, to trafiliśmy w dziesiątkę. Dobrze jest od razu umówić z fryzjerem także innych domowników. Możemy na tym nieco zaoszczędzić, działając na korzyść specjalisty, dzięki optymalizacji jego pracy.

Narzędzia pracy mobilnego fryzjera

Jako że fryzjer dojeżdżający do klienta musi dostarczyć na miejsce pracy wszystkie niezbędne narzędzia, istotne jest ich zgrabne upakowanie. Porządny, podręczny kufer fryzjerski to podstawa, równie istotne jest jego wyposażenie. Czasem fryzjer musi po prostu zrezygnować z niektórych narzędzi, stawiając na te bardziej wszechstronne, a przede wszystkim – najlepszej możliwej jakości. Nożyczki, maszynki oraz drobny sprzęt elektryczny nie mogą zawieść w domu klienta. Dobra organizacja kufra pozwala zachować porządek oraz sprawne podejście do pracy. Innym wartym uwagi narzędziem jest mobilna myjnia fryzjerska. To dzięki niej, po podpięciu bezpośrednio do dopływu bieżącej wody, fryzjer podejmuje się mycia oraz farbowania włosów. Istnieją nawet modele z możliwością regulacji pochylenia misy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz