Materiał Partnera

Zalety garderoby wykonanej na wymiar

Zalety garderoby wykonanej na wymiar

W każdym domu znajduje się pomieszczenie spełniające funkcję gospodarczą, które najczęściej razi swoim nieporządkiem i odstrasza wysuwającymi się ze środka miotłami i pudłami. Garderoba jest sposobem na to, aby je zagospodarować, w dodatku z korzyścią dla estetyki oraz powierzchni użytkowej wnętrza. Pojawiają się one także w holach lub pokojach przechodnich, co może dodatkowo wydobyć charakter całego mieszkania.

Zwiększenie powierzchni użytkowej mieszkania

Garderoba jest rozwiązaniem stosunkowo nowym w kształtowaniu przestrzeni mieszkalnych. Zazwyczaj kojarzyła się ona z luksusem, na który mogą sobie pozwolić osoby dysponujące nadmiarem pomieszczeń w domu oraz dużą ilością odzieży. Dziś jednak wiemy, że garderobę można urządzić nawet w bardzo kameralnym pomieszczeniu, co pozwala na to, aby umiejscowić w nim przedmioty, które trudno skategoryzować. 

Montaż suwnic na wieszaki oraz półek regałowych

Jednym ze sposobów na urządzenie garderoby jest zamontowanie w niewielkim pomieszczeniu suwnicy na wieszak oraz zestawu półek, regału oraz przegród. Inwestorzy często decydują się na to, aby garderoba była zagospodarowana z więcej niż jeden strony, co pozwala na wykorzystanie dużej ilości miejsca, podkreślają pracownicy firmy Stoldrew.

Można przy tym jednak zadbać o przestrzeń, która pozwoli na wygodne korzystanie z garderoby, np. postawienie krzesła. Pokrewnym pomysłem jest zabudowa wnęk, która może stanowić przestrzeń do wbudowania regału na książki lub inne drobiazgi. Często w tym celu buduje się również drzwi przesuwne, które upodabniają garderobę do dużej szafy i pozwalają na to, by uczynić przestrzeń bardziej dyskretną.

Wykonanie garderoby na wymiar sposobem na lepsze wykorzystanie przestrzeni

Z pewnością nie da się takiego miejsca zagospodarować poprzez zakup mebli z sieciówek, które nie tylko nie wkomponują się w przestrzeń z powodu swoich wymiarów, ale też często charakteru. Dlatego warto skorzystać z usług wykonania garderoby na wymiar lub zabudowy wnęki, która może służyć jako miejsce dla kilku dodatkowych półek lub suwnicy na wieszak. Z pewnością przyczyni się to do zachowania porządku, czystości, ale także doda wnętrzu bardziej nowoczesnego charakteru.

Opracowanie:
Gorzyce, Prusa 10
tel. 696 685 205
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz