Materiał Partnera

Zakres usług świadczonych przez poradnię medycyny pracy

Zakres usług świadczonych przez poradnię medycyny pracy

W wielu przypadkach pracownik musi udać się na specjalistyczne badania wykonywane przez poradnie medycyny pracy. Przeznaczone są one dla nierzadko nie tylko dla osób aktywnych zawodowo, ale też m.in. dla uczniów czy studentów. Kompleksowe usługi poradni medycyny pracy Grzegorza Tomczyka to przede wszystkim szereg analiz laboratoryjnych, badań okresowych oraz wstępnych. Co jeszcze są w stanie zrobić specjaliści z tego typu placówki?

Istotne badania

Badania okresowe oraz wstępne wykonywane są przez osoby pracujące na odpowiedzialnych stanowiskach, dlatego muszą być wykonane dokładnie i profesjonalnie. Zrealizować je można w poradni medycyny pracy Grzegorza Tomczyka – placówce, która od wielu lat specjalizuje się w przeprowadzaniu badań osób pracujących w warunkach o szczególnych wymaganiach psychofizycznych czy np. pracujących na wysokościach, marynarzy i rybaków, kierowców zawodowych czy sportowców. Specjaliści z poradni medycyny pracy Grzegorza Tomczyka w ramach świadczonych usług są w stanie zająć się nie tylko pracownikami, których wykonywane na danym stanowisku czynności wymagają zrealizowania odpowiednich badań, ale też m.in. ubiegającymi się o pozwolenie na broń. Osobne analizy wykonuje się dla kandydatów na operatorów ciężkich maszyn inżynieryjno-budowlanych, którzy do poradni medycyny pracy Grzegorza Tomczyka mogą udać się na profesjonalne konsultacje i nie tylko. W tej placówce przeprowadzane są zatem niezwykle istotne badania psychotechniczne, okresowe, wstępne oraz wiele innych, które niezbędne są do wykonywania konkretnych zawodów – czym jeszcze zajmują się specjaliści?

Profilaktyka w każdym względzie

Dbanie o stan zdrowia jest bardzo ważne i pozwala szybko wykryć wszelkie zmiany chorobowe, co z kolei umożliwia dopasowanie odpowiedniego leczenia i wyeliminowanie problemu w krótkim okresie. Poradnia medycyny pracy Grzegorza Tomczyka jest w stanie wykonać badania profilaktyczne dla pracowników i nie tylko. Szeroki zakres usług świadczonych przez tę placówkę to też szereg analiz laboratoryjnych, badanie poziomu hormonów, testy alkoholowe czy narkotykowe, a także konsultacje i badania kardiologiczne. Warto udać się do poradni medycyny pracy Grzegorza Tomczyka w celu oceny ryzyka zawodowego pracowników, co w wielu przypadkach jest wręcz konieczne. Specjaliści z tej placówki mogą przeprowadzić spirometrię i EKG, a dzięki dostępności wielu gabinetów, możliwe jest realizowanie badań i leczenia z różnych dziedzin medycyny. Poradnia Grzegorza Tomczyka jest w stanie zająć się nawet leczeniem zachowawczym czy protetycznym w zakresie stomatologii. Szeroka oferta obejmuje zatem szereg badań, a także profesjonalne konsultacje, porady czy nawet leczenie.

Opracowanie:
Kołobrzeg, Szpitalna 2c lok. 5
tel. 94 352 47 95
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz