Materiał Partnera

Zakład Instalacji Elektrycznych Romana Pietraszkiewicza – specjalista w zakresie inteligentnych instalacji w budownictwie

Zakład Instalacji Elektrycznych Romana Pietraszkiewicza – specjalista w zakresie inteligentnych instalacji w budownictwie

Zakład Instalacji Elektrycznych Romana Pietraszkiewicza ma swoją siedzibę w Zielonej Górze. Firma istnieje od 1988 roku i może pochwalić się bogatym doświadczeniem. Zajmuje się montażem instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych, przestrzegając przepisów prawa budowlanego i energetycznego. Zakład specjalizuje się w montowaniu nowoczesnych inteligentnych instalacji w budownictwie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy.

Inteligentne instalacje dla budownictwa

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na montaż inteligentnych instalacji. Kiedyś uważane były one za zbędny luksus, dziś zaczynają być podstawą w nowoczesnych domach. Inteligentne instalacje zapewniają rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz przyczyniają się do generowania sporych oszczędności poprzez zmniejszenie kosztów eksploatacji budynku. Większość z nich opiera się na zaawansowanych technologiach, które zwiększają komfort mieszkania, funkcjonalność domu oraz bezpieczeństwo przebywania w nim. Duże znaczenie ma również zmniejszenie emisji zanieczyszczeń.

Jakie możliwości dają inteligentne instalacje?

Za pomocą inteligentnych instalacji możemy w dużo łatwiejszy i wygodniejszy sposób zarządzać domem, np. sterować oświetleniem, ogrzewaniem, otwierać i zamykać okna oraz opuszczać rolety. Systemy typu smart umożliwiają również bieżące monitorowanie zużycia energii cieplnej i elektrycznej w danym budynku.

Montaż inteligentnych instalacji w budynku warto zlecić Zakładowi Instalacji Elektrycznych Romana Pietraszkiewicza.

Zalety inteligentnego domu

Posiadanie inteligentnych instalacji pozwala użytkownikom w łatwy sposób decydować o wielu aspektach prowadzenia domu. Zmiana ustawień systemu często możliwa jest do wykonania zdalnie za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona.

Szacuje się, że dobrze zaprogramowane inteligentne systemy pozwolą na uzyskanie oszczędności na rachunkach za energię rzędu 30-50% rocznie.

Inteligentne systemy umożliwiają również podzielenie domu na kilka stref, m.in. dzienną, nocną oraz gospodarczą, co zwiększy funkcjonalność budynku.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz