Artykuł sponsorowany

Zadbana zieleń przy firmie dzięki współpracy z Project Garden

Zadbana zieleń przy firmie dzięki współpracy z Project Garden

Czy wiesz, że obecnie integralną częścią większości biurowców, są tereny zielone? Nowocześni przedsiębiorcy nie tylko chcą wpisać się w panujący trend eko, ale także podnieść walory wizualne budynku i zapewnić pracownikom miejsce relaksu. Warto jednak pamiętać, że ważną rolę odgrywają: projekt parku i pielęgnacja terenów zielonych. Pomóc w tym mogą specjaliści z firmy Project Garden.

Tereny zielone a wizerunek przedsiębiorstwa

Zanim pracownicy, goście lub kontrahenci przekroczą próg przedsiębiorstwa, ich uwagę zwraca architektura krajobrazu. Zatem już na etapie wkroczenia na tereny zieleni wypracowywane jest pierwsze wrażenie. Nie ulega wątpliwości, że czyste, zadbane otoczenie pozytywnie wpływa na wizerunek marki. Zadbany zieleniec to podkreślenie profesjonalizmu danego przedsiębiorstwa i – co za tym idzie – utwierdzenie jego pozycji na rynku. Z kolei, w przypadku zaniedbania tego aspektu, efekt jest zupełnie odwrotny i nierzadko negatywnie wpływa na dalszą współpracę. Niemniej jednak pielęgnacja terenów zielonych jest zadaniem, wymagającym umiejętności ogrodniczych i wiedzy na temat roślinności. W związku z tym, najlepiej zatrudnić zewnętrzną firmę np. Project Garden, która zadba o estetykę.

Jak dbać o zieleń?

Wbrew pozorom, pielęgnacja zieleni nie sprowadza się jedynie do regularnego koszenia trawnika. Zdrowa i zadbana roślinność to efekt całorocznej pracy. Jeden z pracowników przedsiębiorstwa Project Garden wymienił podstawowe czynności, które należy wykonać, by przestrzeń obok firmy wyglądała estetycznie.

Soczyście zielony, przykuwający wzrok przechodniów trawnik wymaga całorocznej pracy. Oprócz przycinania go, niezbędne jest także regularne nawadnianie zieleńca, nawożenie go środkami bogatymi w fosfor i potas, napowietrzanie czy też  zwalczanie chwastów. Warto zaznaczyć, że obok firm, nierzadko znajdują się również żywopłoty lub krzewy ozdobne, które również wymagają pielęgnacji, a przede wszystkim podcinania.

Zalety stałej współpracy z przedsiębiorstwem Project Garden

Zakres prac, pozwalających na utrzymanie zieleńca w bardzo dobrym stanie, jest szeroki. W związku z tym, najrozsądniejszą opcją jest nawiązanie stałej współpracy z przedsiębiorstwem Project Garden Wiąże się to bowiem z licznymi zaletami. Są to przede wszystkim:

 • oszczędność czasu – samodzielne wykonywanie prac byłoby bardzo czasochłonne,

 • profesjonalizm – pracownicy przedsiębiorstwa posiadają rozległą, branżową wiedzę. Dodatkowo dysponują nowoczesnym sprzętem, który umożliwia szybkie i dokładne wykonanie prac.

Szeroki zakres usług

Firma Project Garden specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie ogrodów i terenów zieleni. Wśród usług oferowanych przez firmę znajduje się tworzenie projektów na zamówienie oraz ich realizacja, a także wykonawstwo gotowych projektów. Firma zajmuje się również pielęgnacją ogrodów, zakładaniem trawników, montażem i obsługą systemów nawadniających oraz nasadzeniami roślinnymi. Dodatkowo Project Garden świadczy także usługi wycinki drzew i krzewów, cięcia formujące oraz budowy tarasów ogrodowych.

 • Zieleń deweloperska

  Zieleń deweloperska

 • Projektowanie ogrodów

  Projektowanie ogrodów

  • Project Garden
  • Zapytaj o cenę
 • Pielęgnacja i utrzymanie zieleni miejskiej

  Pielęgnacja i utrzymanie zieleni miejskiej

Opracowanie:
Piotrków Trybunalski, Kostromska 62 lok. 56
tel. 609 294 511
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz

Warto przeczytać

Wyszukaj firmy z branży

Polecane produkty

Polecane usługi