Materiał Partnera

Zadbaj o włosy na wiosnę w salonie fryzjerskim Charming Lady

Zadbaj o włosy na wiosnę w salonie fryzjerskim Charming Lady

Wiosna to czas, kiedy ściągamy czapki i rozpuszczamy włosy. Powiewające na wietrze kosmyki to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety, dlatego warto odpowiednio o nie zadbać, poddając je profesjonalnym zabiegom fryzjerskim w salonie Charming Lady Natalii Korzeniowskiej. Sprawdź, jak możesz poprawić wygląd swoich włosów z pomocą profesjonalnej fryzjerki.

Odbudowa włosów po zimie

Zimą nasze włosy narażone są na wiele uszkodzeń. Niskie temperatury, ocieranie kosmyków o czapkę oraz szalik, suche powietrze w ogrzewanych mieszkaniach – to wszystko sprawia, że włosy stają się matowe i brakuje w nich życia. Aby znów cieszyć się pięknymi, lśniącymi włosami, które układają się w wymarzoną fryzurę i stanowią prawdziwą ozdobę twarzy, należy odpowiednio o nie zadbać. Codzienna, domowa pielęgnacja jest bardzo istotna, jednak w przypadku poważnych zniszczeń warto jest zafundować włosom prawdziwe SPA, pod okiem doświadczonej specjalistki.

Natalia Korzeniowska, właścicielka salonu fryzjerskiego Charming Lady w Gliwicach wie doskonale, czego potrzebują zmęczone po zimie włosy. Korzystając z jej usług możesz liczyć na szybką i efektowną poprawę kondycji swoich kosmyków, a także profesjonalne doradztwo w doborze codziennej pielęgnacji.

Zabiegi pielęgnacyjne w salonie fryzjerskim Charming Lady

Zazwyczaj salony fryzjerskie odwiedzasz przed wielkim wyjściem lub umawiasz się na wizytę jedynie po to, by odświeżyć kolor włosów i podciąć zniszczone końcówki? To błąd, ponieważ w dobrych salonach fryzjerskich możesz także skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, które odbudują Twoje włosy, przywracając im sprężystość i blask.

W salonie fryzjerskim Charming Lady skorzystać możesz z zabiegów takich jak nanoplastia oraz keratynowe prostowanie włosów. Dzięki tym zabiegom fryzjerskim znacznie poprawisz wygląd i stan swoich włosów, a codzienne czesanie i układanie fryzury stanie się prawdziwa przyjemnością.

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg skierowany głównie do osób posiadających kręcone lub falowane włosy, jednak skorzystać może z niego każda klientka. Za pomocą keratyny – głównego budulca włosa odżywia się i odbudowuje kosmyki, a dodatkowym efektem jest ich długotrwałe rozprostowanie, co pozwala uzyskać efekt pożądanej przez wiele kobiet tafli. Jeśli każdego dnia korzystasz z prostownicy, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Nie tylko pozwoli on Ci cieszyć się pięknymi, prostymi włosami, ale też ograniczyć ich uszkodzenia, ponieważ przez długi czas możesz zrezygnować z niszczącej kosmyki stylizacji na gorąco.

Podobne działanie ma innowacyjny zabieg nanoplastii, dostępny w dobrych salonach fryzjerskich, takich jak  Charming Lady Natalii Korzeniowskiej. Jego efektem również jest trwale wyprostowanie włosów, jednak jest to zabieg znacznie mocniejszy i przeznaczony głównie dla osób posiadających silnie kręcone włosy – jest w stanie wyprostować nawet afro, czyli włosy o najmocniejszym skręcie, niepodatne na inne zabiegi.

Opracowanie:
Gliwice, Kłodnicka 2 lok. 9
tel. 515 612 098
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz