Artykuł sponsorowany

Zadbaj o swoje auto z kosmetykami do samochodów od Studia Kosmetyki Samochodowej Joker

Zadbaj o swoje auto z kosmetykami do samochodów od Studia Kosmetyki Samochodowej Joker

Niewiele jest rzeczy przyjemniejszych od wygodnej, relaksującej przejażdżki czystym i pachnącym samochodem o błyszczącej karoserii. Aby jednak pojazd mógł zachwycać otoczenie i lśnić czystością, należy o niego regularnie dbać z użyciem odpowiednich preparatów. Wysokiej jakości kosmetyki samochodowe, a ponadto również błotniki do aut, które chronią elementy układu zawieszenia, oferuje Studio Kosmetyki Samochodowej Joker w Sanoku.

Jak dbać o karoserię?

O karoserię warto dbać nie tylko ze względów estetycznych. Kwaśny deszcz, grad, pył, ptasie odchody, owady sól drogowa, piasek, śnieg błoto pośniegowe, zmiany temperatury – wszystkie te czynniki bardzo niekorzystnie wpływają na kondycję lakieru w pojazdach. Zaniedbanie w tym zakresie skutkuje korozją, a w konsekwencji koniecznością przeprowadzania kosztownych napraw, a nawet wymiany poszczególnych elementów nadwozia.

Aby utrzymać karoserię w nienagannej kondycji, należy regularnie myć samochód, również zimą (w tym przypadku warto w miarę możliwości wybierać dodatnie temperatury). Dzięki temu zabrudzenia nie będą wnikać w mikropęknięcia lakieru, co przyczyniałoby się do powstawania większych uszkodzeń. Ponieważ automatyczne myjnie bywają niedokładne, a co więcej, zużyte szczotki mogą rysować lakier, właścicielom poleca się własnoręczne czyszczenie aut oraz nakładanie ochronnej warstwy wosku. Szeroki wybór doskonałych środków do mycia karoserii można nabyć w Studio Kosmetyki Samochodowej Joker w Sanoku. Oferta obejmuje szampony, płyny do szyb, pasty polerskie, glinki, preparaty do felg, wosk i wiele innych produktów najwyższej jakości.

Czyste i zadbane wnętrze

Ubrudzone piachem i ziemią dywaniki, zakurzony kokpit, poplamiona tapicerka i porozrzucane wszędzie śmieci oraz resztki jedzenia nie świadczą najlepiej o właścicielu auta. Nie wpływają również pozytywnie na komfort jazdy. Co więcej, w zaniedbanym wnętrzu mogą się mnożyć groźne dla zdrowia drobnoustroje, bakterie i grzyby. Dlatego też warto zadbać o to, aby nie tylko na zewnątrz, ale także i w środku pojazdu panowała czystość, ład i porządek. Kosmetyka samochodowa obejmuje szeroką gamę środków przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza pojazdu.

W sanockim studio Joker właściciele aut mają do wyboru odżywki i impregnaty przeznaczone do skóry, preparaty do konserwacji uszczelek, piany i szampony do prania tapicerek materiałowych oraz specyfiki służące do czyszczenia i pielęgnacji kokpitu, a także neutralizatory przykrych woni. Warto również sięgnąć po jeden z dostępnej kolekcji perfum i zapachów do aut.

Błotniki w samochodzie – dodatkowa ochrona

Każda część i podzespół znajdujący się w aucie czemuś służy. Nie inaczej jest z błotnikami. Te praktyczne elementy spełniają dwie, podstawowe funkcje. Po pierwsze, skutecznie chronią, a w czasie opony oraz pozostałe elementy układu zawieszenia, a ponadto również karoserię przed uszkodzeniem ze strony odskakującego żwiru i innych cząsteczek, piasku i błota. Po drugie, w połączeniu z felgami i kołpakami stanowią element dekoracyjny pojazdu. Sanockie Studio Kosmetyki Samochodowej Joker oferuje błotniki do aut w kolorze wszystkich marek, wykonane z wysokiej jakości blachy poddanej odpowiedniej obróbce.

Opracowanie:
Sanok, Jagiellońska 47 lok. 1
tel. 530 836 838
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz