Artykuł sponsorowany

Zadbaj o swój komfort pracy. Wybierz fotel do laptopa z firmy A. Kołodziejczyka!

 Zadbaj o swój komfort pracy. Wybierz fotel do laptopa z firmy A. Kołodziejczyka!

Źle dopasowany, niewygodny fotel do laptopa może skutkować niską efektywnością pracy i problemami zdrowotnymi, takimi jak bóle kręgosłupa czy drętwienie kończyn. Szczególnie narażeni na wystąpienie tych objawów są pracownicy, którzy spędzają przed laptopem kilka lub nawet kilkanaście godzin dziennie. Na szczęście, można zapobiec tego typu dolegliwościom i znacznie zwiększyć komfort pracy. Zapraszamy do poznania oferty ergonomicznych foteli z firmy A. Kołodziejczyka.

Postaw na wygodę!

Ergonomiczny fotel do laptopa to taki, który z łatwością można dostosować do swojej budowy ciała i zakresu wykonywanych ruchów. Niestety, tych cech często brakuje zwykłym krzesłom, które w większości przypadków nie mają odpowiedniej wysokości oparcia, możliwości regulowania podłokietników czy ustawiania głębokości siedzenia. Właśnie dlatego, warto zastanowić się, czy nie lepiej zainwestować w wygodny fotel home office z firmy A. Kołodziejczyka.

Projektowaniem i wykonywaniem foteli, które mają za zadanie nieco odciążyć kręgosłup i sprawić, że praca jest dużo przyjemniejsza, zajmujemy się od ponad 15 lat. Doskonale znamy więc potrzeby pracowników na home office i jesteśmy w stanie zaproponować im wygodne modele. W naszym asortymencie znajdują się więc różne typu foteli – bardziej masywne, umożliwiające pracę w pozycji półleżącej, dopasowane do pracy informatyków, pracujących na kilka ekranów itd.

Sprawdź też: Czy warto kupić fotel do laptopa?

Kilka słów o fotelach z firmy A. Kołodziejczyka 

Najbardziej popularne modele foteli do laptopa z firmy A. Kołodziejczyka można znaleźć na stronie internetowej vatabi.info. Warto zwrócić uwagę, że propozycje tam dostępne są dopasowane do różnych grup użytkowników. Ceny rozpoczynają się od około 1100 złotych, czyli od kwoty, którą bez problemu jest w stanie zorganizować nawet osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z pracą zdalną. Właściwie w cenie poniżej 2 tysięcy można znaleźć bardzo praktyczne modele z półkami na akcesoria, dodatkowymi wkładami do nagłówka, regulowanym kątem nachylenia pulpitu środkowego i wyprofilowanym podnóżkiem. Przykładem może być chociażby fotel biurowy „Natali”. Oczywiście, są też opcje zdecydowanie droższe i dostosowane do pracy profesjonalistów z branży IT. Przykładowo, fotel „Tronic” jest dostosowany do pracy z trzema monitorami PC, każdy jego element jest regulowany, a sama konstrukcja wykonana ze stali (co gwarantuje odporność na uszkodzenia).

Proces składania zamówienia fotelu

Co ważne, złożenie zamówienia na fotel w firmie A. Kołodziejczyka jest bardzo prostym procesem. Osoby zainteresowane zakupem mogą wysłać szybki formularz kontaktowy, dostępny na stronie internetowej. Warto zaznaczyć, że fotel może być spersonalizowany – pracownicy przedsiębiorstwa są w stanie dopasować rozmiar mebla do użytkownika, zmienić kolor czy rodzaj blatu. Oczywiście, specjaliści są także otwarci na pomysły klientów – są więc w stanie wykonać mebel według indywidualnego projektu. Czas realizacji to zazwyczaj około 3 tygodni. Niemniej, z każdym ustalany jest on indywidualnie.

Opracowanie:
Skierniewice, Strzelecka 7a
tel. 502 094 929
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz