Materiał Partnera

Zadbaj o koła również latem

Zadbaj o koła również latem

Choć pogoda za oknem rozpieszcza i sprzyja podróżowaniu autem to jednak również latem powinniśmy pamiętać i zadbać o odpowiedni stan układu jezdnego w naszym aucie. Jakość układu hamulcowego, odpowiedni poziom płynów, a także dobrze dobrane opony letnie to gwarancja dobrej przyczepności auta na drodze, a tym samym bezpieczeństwa.

Również latem powinniśmy przykładać dużą wagę do stanu i jakości układu jezdnego w naszym aucie. Choć pogoda za oknem sprzyja podróżowaniu samochodem, pozornie nawet w tak dobrych warunkach, jakość ogumienia oraz sprawność układu hamulcowego odgrywają kolosalne znaczenie. W tym celu warto udać się do renomowanego serwisu, który dokona przeglądu oraz niezbędnych napraw układu jezdnego. Jednym z takich miejsc jest chociażby firma Auto usługi RoniCar, znajdująca się w Gadomiu, w województwie zachodniopomorskim.

Kompleksowe naprawy układu jezdnego

Firma RoniCar oferuje kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, w tym naprawy i wymiany w zakresie układu jezdnego. Tego typu układ jest często niedoceniany w kontekście prawidłowego toru jazdy jak i jej bezpieczeństwa. Będące jednym z podstawowych elementów układu jezdnego, opony są jedynym elementem, za pośrednictwem którego auto styka się z nawierzchnią. Dlatego też niezależnie od pory roku istotna jest jakość ogumienia i prawidłowe jego wyważenie oraz ustawienie geometrii kół. Ponadto ważna jest kondycja pozostałych elementów układu jezdnego oraz hamulcowego, takich jak na przykład klocki hamulcowe. Serwis Roni Car dokona przeglądu i niezbędnych napraw w tym zakresie.

Pozostałe naprawy

Specjaliści RoniCar oprócz kompleksowych napraw i wymian układu jezdnego czy hamulcowego oferują szeroki pakiet napraw z zakresu mechaniki samochodowej. Ponadto firma wykonuje również wysokiej jakości prace blacharskie a także lakiernicze, dzięki czemu klienci posiadający auto po stłuczce, mogą kompleksowo je naprawić w jednym miejscu. Niezwykle przydatną usługą są również oferowane przez RoniCar przeglądy aut przed ich zakupem. Kompleksowy i fachowy przegląd może uchronić nas przed zakupem awaryjnego auta.

Opracowanie:
Gadom 18B lok. 2
tel. 606 318 836
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz