Artykuł sponsorowany

Zadbaj o czystość swojego laptopa z serwisem J&G

Zadbaj o czystość swojego laptopa z serwisem J&G

Laptop to jedno z tych urządzeń, które kupujemy z myślą o tym, że będzie nam służył przez wiele lat. Oczywiście, aby mógł on pracować bezawaryjnie jak najdłużej, należy go odpowiednio eksploatować, np. regularnie aktualizować system. Bardzo ważną kwestią jest też utrzymanie laptopa w czystości. Przydadzą się do tego specjalne środki, a co jakiś czas również wizyta w serwisie.

Samodzielne czyszczenie laptopa w domu

Odpowiednie czyszczenie laptopa to podstawa, dzięki której możemy zapewnić sobie higieniczne warunki pracy. Zabrudzeniom ulegają wszystkie elementy - ekran, klawiatura czy myszka. Mogą pojawić się na nich nie tylko tłuste plamy czy smugi, ale także różne drobnoustroje czy bakterie. Warto regularnie o nie dbać, w tym celu wykorzystując środki i akcesoria czyszczące, dostępne w serwisie J&G. Jak wyczyścić poszczególne elementy? Do klawiatury możemy wykorzystać sprężone powietrze, które świetnie poradzi sobie z nawet najmniejszymi okruchami, które mogą znajdować się pomiędzy klawiszami. Dodatkowo, aby pozbyć się np. tłustych zabrudzeń, można skorzystać z pianki, która odświeży zewnętrzne elementy klawiatury. J&G ma w swojej ofercie również środki do czyszczenia ekranów. Do najpopularniejszych należą płyny i spraye do LCD, które w połączeniu ze ściereczką do ekranów sprawią, że pozbędziesz się smug i innych zabrudzeń.

Czyszczenie sprzętu w serwisie

Samodzielne czyszczenie laptopa jest bardzo ważne, jednak do pewnych miejsc nie jesteśmy w stanie dotrzeć. Wtedy też warto oddać urządzenie w ręce specjalistów z J&G, którzy w profesjonalny sposób zajmą się jego prawidłowym oczyszczeniem. Jednym z takich miejsc jest wentylator, który ma duży wpływ na wydajność pracy sprzętu. Jakie są oznaki, że wentylator należy wyczyścić? Przede wszystkim w momencie, gdy jest on bardzo zakurzony, pracuje zdecydowanie częściej, ale i mniej efektywniej. Zabrudzony wentylator może powodować przegrzewanie się laptopa, co z kolei może skutkować poważnymi uszkodzeniami, np. dysku twardego. Aby móc jak najdłużej cieszyć się sprawnym sprzętem, już po zauważeniu pierwszych objawów warto oddać go do serwisu J&G, który oferuje czyszczenie układu chłodzenia laptopa wraz z wymianą pasty. Fachowcy wiedzą, jak odpowiednio zdemontować poszczególne części i jakich narzędzi do tego użyć. Dzięki temu masz pewność, że Twój laptop jest w dobrych rękach, a cały proces czyszczenia będzie dokładny i skuteczny.

 J&G to firma, która posiada fachową wiedzę na temat laptopów oraz komputerów. Oferują oni nie tylko sprzedaż m.in. środków czyszczących czy akcesoriów, ale także kompleksowy serwis urządzeń.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz