Materiał Partnera

Zabiegi specjalistyczne Dermalogica – zadbaj o swoje zdrowie i piękno!

Zabiegi specjalistyczne Dermalogica – zadbaj o swoje zdrowie i piękno!

Obecnie coraz więcej kobiet i mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w szeroko wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych. Najlepsze z nich nie tylko skupiają się na poprawie piękna człowieka, ale na polepszaniu kondycji jego zdrowia. Różnego rodzaju problemy skórne mogą być bowiem efektem np. nieprawidłowej diety, czy stosowania uczulających kosmetyków. Zawsze zatem warto wybierać salony piękności, które zatrudniają kosmetologów, z szeroką wiedzą dermatologiczną. Dla każdej osoby, już dzisiaj poleca się zaś, wykorzystanie specjalistycznych zabiegów Dermalogica!

Czym są zabiegi Dermalogica? – kiedy warto je stosować

Zabiegi specjalistyczne Dermalogica opierają o technologię kosmetologiczną oraz środki, skonstruowane przez amerykańską markę pod tą właśnie nazwą. Jej skuteczność potwierdzona jest poprzez badania kliniczne, a także praktykę wielu klientów gabinetów kosmetycznych, którzy zgłaszają się na tego typu terapię w celu poprawy wyglądu skóry, a także po to, aby ją zregenerować. Zabiegi Dermalogica, opierają się bowiem o wykorzystanie naturalnych środków pielęgnacyjno-odżywczych i technik, które mają uaktywnić organizm do wszczęcia samoistnego procesu odbudowy naskórka oraz jego uelastyczniania. Sam zabieg trwa około 90 minut, a jego elementami, są: eksfoliacja, czyli usuwanie martwego naskórka; odświeżenie powierzchni skóry; nałożenie masek z mieszanek roślinnych oraz esencjonalnych; a także masaż uciskowy pozwalający na prawidłowe wchłoniecie serum i redukujące napięcie mięśni twarzy.

Jeśli chodzi zaś o to, kiedy warto stosować zabieg Dermalogica, należy wiedzieć, że pomaga on przy zaczerwienieniach i podrażnieniach skóry, przy trądziku, zmarszczkach na twarzy, czy też przy skórze wysuszonej, oraz nadmiernie tłuszczącej się.

Unikalność zabiegu – mapowanie twarzy

Unikalność zabiegu Dermalogica, opiera się głównie o metodę mapowania twarzy. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, specjalista kosmetolog przejdzie do analizy poszczególnej części skóry twarzy, co pozwala idealnie zobrazować kondycję cery, a nawet czasem zdrowia ogólnego osoby. Wielokrotnie bowiem przy zabiegu Dermalogica, klient kierowany jest później na specjalistyczne badania lekarskie, które mogą skutkować wykryciem jakiegoś schorzenia, wpływającego na pogorszony wygląd skóry – np. nieprawidłowa dieta, nadużywanie używek itd. Warto zatem zauważyć, że zabieg Dermalogica celuje w sedno problemu, a dzisiaj tylko w taki sposób można eliminować problemy zdrowotne i walczyć o piękno swojego ciała. Warto jednak przy tym pamiętać o regularności. W przypadku cięższych problemów skórnych, terapia powinna składać się z kilku wizyt dokładnie zaplanowanych pod kątem czasowym! O szczegóły tego typu działań, możesz zapytać między innymi specjalistów Gabinetu Kosmetycznego Glamour, który działa w Płocku. Istotne jest jednak to, że obecnie na rynku Polskim, tylko najlepsze ośrodki oferują amerykańską formułę Dermalogica i Face Mapping.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz