Materiał Partnera

Zabiegi medycyny estetycznej w P&P Beauty Clinic

Zabiegi medycyny estetycznej w P&P Beauty Clinic

Medycyna estetyczna daje możliwość znacznej poprawy wyglądu dzięki zrealizowaniu poszczególnych zabiegów. Należy je jednak wykonywać w renomowanych klinikach, w których wykwalifikowani lekarze zadbają o kompleksową opiekę i zagwarantują pełen profesjonalizm. Takim miejscem jest P&P Beauty Clinic – co dokładnie znajduje się w rozbudowanej ofercie tej kliniki?

Pomocne wstrzyknięcie

Zmarszczki są jednym z najczęstszych problemów związanych z utratą estetycznego wyglądu skóry twarzy. Skuteczną metodą ich wygładzenia jest wstrzyknięcie toksyny botulinowej, co proponuje P&P Beauty Clinic. Pracujący w tej klinice lekarze zajmą się bezpieczną i profesjonalną aplikacją botoksu we wskazanych miejscach, dzięki czemu zmarszczki zostaną skutecznie wygładzone. P&P Beauty Clinic rekomenduje ten zabieg także osobom cierpiącym na nadpotliwość. Warto wspomnieć, że klinika ta stosuje toksynę botulinową firmy Galderma – jest to jeden z najlepszych produktów na rynku, dzięki czemu ryzyko powikłań niwelowane jest do minimum.

W ramach medycyny estetycznej profesjonaliści proponują także wstrzyknięcie kwasu hialuronowego i wykorzystują do tego wyłącznie najlepsze preparaty dostępne na rynku, w tym m.in. kwas Stylage firmy Lea Vivacy oraz Reatylane firmy Galderma. Jest on niezwykle efektywny w modelowaniu ust, policzków czy poprawie wyglądu podbródka. Nie są to jednak jedyne zabiegi oferowane przez klinikę medycyny estetycznej P&P Beauty Clinic. Specjaliści przeprowadzają również leczenie w przypadku stwierdzonych chorób dermatologicznych oraz wenerologicznych. Wszelkiego rodzaju zmiany skórne czy uciążliwy trądzik mogą być przez lekarzy z P&P Beauty Clinic skutecznie wyeliminowane.

Wiele zabiegów medycyny estetycznej

Doskonale wyposażona klinika P&P Beauty Clinic jest w stanie wykonać również zabiegi z zakresu laseroterapii. Nowoczesne rozwiązanie pozwala efektywnie i bezboleśnie usunąć zmiany skórne, w tym m.in. blizny. Laser pozwala na całkowitą rewitalizację skóry, a wykonywany przez lekarzy z P&P Beauty Clinic laserowy peeling znacząco poprawia jej wygląd. Nowoczesna klinika medycyny estetycznej wykonuje również zabiegi w ramach chirurgii skóry i jest też w stanie zaproponować szereg rozwiązań stosowanych w celu szybkiego usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także wykonać plastykę powiek górnych oraz dolnych.

Rygorystyczne diety nierzadko nie przynoszą zamierzonych rezultatów, a wyeliminowanie nadmiaru tłuszczu w konkretnych partiach ciała bywa bardzo trudne. P&P Beauty Clinic oferuje w tym zakresie m.in. lipolizę iniekcyjną, która jest niezwykle skutecznym sposobem na bezinwazyjne modelowanie sylwetki. Warto podkreślić, że wszelkie zabiegi medycyny estetycznej są w P&P Beauty Clinic realizowane przez doświadczonych lekarzy. To niezwykły atut tej kliniki, która wyróżnia się rozbudowaną ofertą przeprowadzanych zabiegów dających możliwość efektywnego poprawienia wyglądu.

Opracowanie:
Gorzów Wielkopolski, Łokietka 32-33 lok. 17
tel. 608 123 132
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz