Materiał Partnera

Zabiegi medycyny estetycznej w klinice Tesoro Clinic

Zabiegi medycyny estetycznej w klinice Tesoro Clinic

Decydując się na poszczególne zabiegi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, warto wybrać specjalistyczną klinikę. Doświadczony personel Tesoro Clinic jest w stanie w sposób profesjonalny zająć się odmładzaniem twarzy czy wykorzystaniem lasera w celu przeprowadzenia poszczególnych zabiegów. Co konkretnie znaleźć można w rozbudowanej ofercie Tesoro Clinic?

Nowoczesny laser

Jedną z nowoczesnych metod eliminowania poszczególnych, nieestetycznych zmian skórnych jest laser. Wykorzystuje się go do wielu zabiegów z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, jednak warto postawić na klinikę dysponującą nowoczesnymi, bezpiecznymi urządzeniami. Tesoro Clinic wykorzystuje wyłącznie nowoczesny sprzęt zapewniający profesjonalne wykonanie poszczególnych zabiegów, w tym m.in. laserowego leczenia rozstępów czy usuwania śladów po trądziku. Laser wykorzystywany jest do skutecznego odmładzania skóry twarzy, ale Tesoro Clinic stosuje go też w ginekologii estetycznej.

Za jego pomocą można bowiem przeprowadzić efektywne obkurczenie pochwy, które znacząco wpływa na poprawę życia seksualnego. Specjaliści z Tesoro Clinic wykorzystują również laser do eliminowania kłopotliwego wysiłkowego nietrzymania moczu. Dolegliwość ta dotyka kobiet w różnym wieku i jest niezwykle problematyczna, a jej całkowite wyeliminowanie zwiększa komfort życia. Oprócz zabiegów laserowych Tesoro Clinic wykorzystuje też inne metody – jakie dokładnie?

Medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stosowane są przede wszystkim w celu odmłodzenia skóry. Jedną z najskuteczniejszych metod jest wprowadzenie toksyny botulinowej, czyli botoksu. Jego aplikacja jest bezpieczna i praktycznie bezbolesna, jednak musi być wykonana w specjalistycznej klinice medycyny estetycznej, takiej jak np. Tesoro Clinic. Profesjonaliści wykonają też chirurgiczną korekcję powiek, dzięki czemu oczy nie będą sprawiały wrażenia zmęczonych i znużonych. Tesoro Clinic zapewnia także niezwykle skuteczne leczenie łysienia, wykonując w tym zakresie terapię łączącą w sobie zalety mezoterapii i farmakologii.

Tesoro Clinic to zespół doświadczonych specjalistów, którzy dzięki nowoczesnym urządzeniom są w stanie zadbać również o wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej gromadzącej się w poszczególnych miejscach ciała. Najczęściej jest ona zauważalna na brzuchu, boczkach i pośladkach. Rygorystyczne diety nierzadko nie powodują jej zaniku, dlatego Tesoro Clinic zaleca w takiej sytuacji wykonanie kriolipolizy. Specjalistyczne wychładzanie komórek tkanek tłuszczowych zapewnia ich naturalne wydalenie z organizmu, a tym samym możliwość miejscowej redukcji tłuszczu.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz