Materiał Partnera

Zabezpieczenie medyczne

Zabezpieczenie medyczne

Obecność służb medycznych to dziś konieczność w przypadku organizacji imprez masowych czy wydarzeń kulturalnych. Nie wyobrażamy sobie koncertu, protestu czy wizyty ważnej osobistości ze świata polityki, biznesu, muzyki czy filmu bez stojącej gdzieś na uboczu karetki. To niezbędna pomoc w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. Ważne jest też, aby każdy z nas posiadał przynajmniej podstawową wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy!

Mazovia Medical Plus to firma, której pracownicy o branży medycznej wiedzą niemal wszystko. Specjalizujemy się w profesjonalnym transporcie medycznym pacjentów oraz zabezpieczaniu medycznym imprez masowych. Zdajemy sobie sprawę, że w sytuacji gdzie są duże emocje, duża ilość osób a do tego na przykład niekorzystne warunki pogodowe pomoc medyczna może okazać się niezbędna. Nasi pracownicy to osoby z odpowiednim wykształceniem nieustannie szkolące się, aby oferować usługi wysokiej jakości i na bieżąco odpowiadać na zmieniające się potrzeby społeczeństwa. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i wysokiej klasy pojazdów wyposażonych w sprzęt konieczny do ratowania ludzkiego zdrowia i życia.

Imprezy masowe

W przypadku organizacji wydarzeń, w których uczestniczy ponad 1000 osób, możemy już mówić o imprezie masowej. Przy tak dużej liczbie osób niezbędne jest, aby zagwarantować profesjonalną pomoc medyczną. Trudno przewidzieć jak potoczy się sytuacja i dobrze, jeśli nikt z tej pomocy nie musi skorzystać, ale w przypadku takiej konieczności ratownik i pielęgniarz powinni być zawsze na miejscu. Zazwyczaj skupiają się na opatrywaniu skaleczeń, uderzeń lub w przypadku imprez jak sylwester oparzeń racami. Nasza firma zajmuje się zabezpieczeniem medycznym imprez okolicznościowych, masowych, sportowych, integracji pracowniczych czy planów filmowych. Oferujemy fachową pomoc, wiedzę, empatię i zrozumienie. W przypadku, gdy jest to potrzebne, po udzieleniu pierwszej pomocy przewozimy pacjenta do najbliższego szpitala. Czuwamy nad tym, aby przebieg wydarzenia odbywał się w zdrowiu i dobrym samopoczuciu uczestników. Do pracy wykorzystujemy karetki wyposażone w specjalistyczny sprzęt umożliwiający wykonanie podstawowych badań oraz podtrzymanie życia w kryzysowych sytuacjach do czasu przewozu poszkodowanego do najbliższej placówki medycznej.

Szkolenia medyczne

Wydarzenie, gdzie przebywa w jednym miejscu wiele osób i oferowana jest pomoc medyczna to jeden ze sposobów zabezpieczenia medycznego. Inny to prowadzenie szkoleń medycznych. Historie z pierwszych stron gazet oraz wiadomości, często są najlepszym dowodem na to, że wiedza medyczna jest niezbędna każdemu! Nasza firma prowadzi szkolenia medyczne z udzielania pierwszej pomocy oraz obsługi AED. Prowadzimy je na zaproszenie firm, szkół lub osób prywatnych. Szczególnie umiejętność udzielenia pierwszej pomocy jest czymś, co każdy z nas powinien potrafić. Często w przypadku zagrożenia życia ważne są sekundy i wiedza, jak postąpić w sytuacji, gdy ktoś zemdlał, ma atak padaczki lub zawał serca. Dzięki temu możemy komuś uratować życie!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz