Materiał Partnera

Z jakimi problemami możesz udać się po pomoc do Radcy Prawnego Edyty Brydy?

Z jakimi problemami możesz udać się po pomoc do Radcy Prawnego Edyty Brydy?

Doradztwo prawne ma wiele aspektów i tak naprawdę z każdym problemem możesz udać się po pomoc do specjalisty. Prawo cywilne i rodzinne to tylko niektóre z nich. Uzyskasz cenne rady w zakresie dziedziny gospodarczej, spadkowej i administracyjnej, a także wiele innych. Sprawdź ofertę Radcy Prawnego Edyty Brydy i zobacz jakie sprawy są rozwiązywane przez rękę fachowca.

Jakie problemy rozwiązuje radca prawny?

W zakresie prawa cywilnego i rodzinnego zazwyczaj radca prawny zajmuje się takimi sprawami jak rozwody, alimenty, opieka nad dzieckiem i kontakty z nim oraz separacji. Są to działania, z którymi klienci najczęściej udają się po pomoc do specjalisty. Niemniej jednak jest jeszcze wiele kwestii, które rozwiązuje znawca prawa.

Dziedzina spadków dotyczących nieruchomości to kolejna duża grupa spraw prowadzonych przez radcę. Wszelkie dziedziczenia i wydziedziczenia oraz zachowki również w nią wchodzą. Radca Prawny Edyta Bryda zajmuje się reprezentacją spadkobierców w postępowaniu sądowym na każdym jego etapie. Sporządza także wnioski i dokumenty unieważniające testament.

Prowadzenie spraw karnych nie należy do najłatwiejszych zadań, bowiem liczy się tutaj los ludzi na kolejne lata. Niemniej jednak specjalista organizuje spotkania z tymczasowo aresztowanymi, podejmuje obronę oskarżonego i pomaga w odroczeniu wykonania orzeczonej kary. W przypadku grzywny przygotowuje wnioski o rozłożenie całej kwoty na raty lub jej usunięcie.

Co obejmuje prawo pracy?

Coraz częściej można spotkać się ze sprawami dotyczącymi prawa pracy. W dzisiejszych czasach pracownicy nie przystają na złe traktowanie przez pracodawcę, dlatego zgłaszają problemy do radców prawnych i proszą o pomoc. Dziedzina ta obejmuje projekty umów o pracę, prowadzenie spraw ze stosunku pracy, odszkodowania i szeroko pojęty mobbing. Ponadto obowiązki specjalisty poszerzone są o zaskarżenia decyzji administracyjnych i wszelkich porad z tego zakresu, współpracę z mieszkańcami i wspólnotami bloków.

Opracowanie:
Strzyżów, Przekopna 12
tel. 695 516 761
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz