Materiał Partnera

Z jakich zabiegów kosmetycznych skorzystamy w studio urody?

Z jakich zabiegów kosmetycznych skorzystamy w studio urody?

Studia kosmetyczne mogą nam obecnie zaoferować szeroki zakres zabiegów wpływających nie tylko na poprawę stanu naszej skóry, ale także w ofercie znajdziemy różnego typu zabiegi upiększające, które sprawią, że nie tylko będziemy się lepiej czuć, ale także lepiej wyglądać. Z całą pewnością warto korzystać z zabiegów kosmetycznych opartych na naturalnych składnikach i kosmetykach, takich jak aktualnie bardzo popularnie oleje i kremy konopne.

Zabiegi dostępne w studio kosmetycznym

Każda z nas chce czuć się pięknie i zapewnić nam to mogą zabiegi zdrowotne i upiększające w studio kosmetycznym. Do popularnych zabiegów kosmetycznych zalicza się mikrodermabrazja diamentowa, która polega na ścieraniu warstwy wierzchniej naskórka przez specjalnie do tego zaprojektowaną głowicę. Dzięki temu usuniemy ze skóry zanieczyszczenia i martwy naskórek, który może powodować zapychanie się porów. W studio kosmetycznym znajdziemy także zabiegi upiększające, takie jak manicure, pedicure, jak i skorzystamy z solarium, które zagwarantuje nam piękną opaleniznę nawet w środku zimy. Warto jednak pamiętać o pielęgnacji i o stosowaniu kosmetyków leczniczych w razie potrzeby.

Moc płynąca z konopi

Już od setek lat konopie są cenionym surowcem, który swoje zastosowanie ma w wielu dziedzinach, w tym także w kosmetyce. Konopie są źródłem NNKT, czyli kwasów tłuszczowych ważnych dla człowieka. Oznacza to, że produkty, które zawierają w sobie olejek z konopi, mogą przywrócić nawilżenie nawet bardzo suchej i zniszczonej skórze. Stosowanie kremów konopnych stwarza na naszej skórze warstwę ochronną, która zapobiega ponownemu wysuszaniu się skóry, a także przywraca skórze gładkość, elastyczność i zdrowy wygląd. Dodatkowo skóra wrażliwa, staje się mniej podatna na zmianę warunków atmosferycznych. Coraz częściej możemy spotkać się z leczeniem konopiom. Dzieje się tak, ponieważ konopie mają w sobie właściwości umożliwiające szybsze gojenie ran i regenerację skóry.

Skóra piękna na zewnątrz i zdrowa w środku

Korzystanie z zabiegów kosmetycznych, powinno wpisać się w rutynę każdego z nas. Jednak nie tylko zabiegi mają kluczowe znaczenie, gdyż ważna jest także późniejsza pielęgnacja. W studio kosmetycznym Cannabis Beauty Gabriela Siemion profesjonalna kosmetyczka łączy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktykę, by pomóc swoim klientkom jak najlepiej zadbać o cerę. W studio kosmetycznym zakupimy także kosmetyki konopne różnego typu. Warto podkreślić, że poza kompleksowymi zabiegami w studio, możemy liczyć także na pomoc w doborze kosmetyków konopnych, które wpłyną na poprawę stanu naszej skóry i pozwolą nam utrzymać efekt zabiegu przez dłuższy czas.

Opracowanie:
Kraśnik, Narutowicza 24
tel. 885 595 885
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz