Artykuł sponsorowany

Wysokiej klasy trawa z rolki – jakie ma zastosowanie?

Wysokiej klasy trawa z rolki – jakie ma zastosowanie?

Wszędzie tam, gdzie trawnik nie może powstać naturalnie (z różnych przyczyn), stosuje się wysokiej klasy trawę z rolki. Rozwiązania oferowane przez firmę Amtraw – renomowanego producenta tego typu wyrobów – doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach, kiedy niezbędne jest zaimplementowanie naturalnej zieleni na konkretnym terenie. Kiedy dokładnie przydaje się trawa z rolki?

Profesjonalne zawody sportowe

Różnego rodzaju gry zespołowe wymagają odpowiedniego podłoża. Jeżeli są przeprowadzane w warunkach zewnętrznych, zazwyczaj jest to wysokiej klasy trawnik. Nierzadko jednak poszczególne obiekty nie są w stanie zapewnić zawodnikom podłoża z trawy naturalnej – świetnym rozwiązaniem jest wtedy wykorzystanie trawy rekreacyjno-sportowej z folii oferowanej przez firmę Amtraw. Wykorzystuje się ją w miejscach zarówno dobrze nasłonecznionych, jak i znajdujących się w półcieniu. Tego typu trawnik proponowany przez renomowanego producenta charakteryzują doskonałe parametry – szybko się regeneruje, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać nawet intensywną eksploatację podczas przeprowadzonych zawodów sportowych. – Jest to produkt premium, czyli ekskluzywna darń produkowana z najlepszej jakości podłoża i starannie wyselekcjonowanych ziaren – tłumaczą specjaliści z Amtraw. Tego typu trawa z rolki ma też zastosowanie na przydomowych placach zabaw. Można dzięki niej zapewnić dzieciom bezpieczną rozrywkę na świeżym powietrzu nawet na podłożu, na którym trudno jest utrzymać wysokiej jakości trawnik. Atutem takiego rozwiązania jest łatwe ukorzenienie się trawy z folii na specjalnie spreparowanym terenie.Szerokie zastosowanie

Trawa z rolki oferowana przez Amtraw przydaje się jednak nie tylko do zabaw i uprawiania sportu, ale też do dekoracji. Doskonale sprawdza się w miejscach zacienionych, takich jak np. hotelowe dziedzińce, restauracje czy specjalnie przygotowane tereny zielonej architektury. Jej przyrost jest wolniejszy, trawa ta ma też zmniejszone zapotrzebowanie na wodę, co czyni ją niezwykle prostą w pielęgnacji. Wysokiej jakości trawa z folii oferowana przez firmę Amtraw w kilku rodzajach umożliwia więc zaaranżowanie wyjątkowej, zielonej przestrzeni. Trawa może nawet pokryć sporych rozmiarów przestrzeń, taką jak np. duży ogród, park czy wał przeciwpowodziowy. W wypadku rozległych przestrzeni świetnym rozwiązaniem będzie również znajdująca się w ofercie firmy Amtraw trawa gruntowa. Warto wiedzieć, że ten producent jest też w stanie zapewnić klientowi dowóz wybranego rodzaju trawy z rolki we wskazane miejsce. To spore udogodnienie, szczególnie w przypadku rozbudowanych zamówień.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz