Materiał Partnera

Wysokiej jakości tekstylia hotelowe

Wysokiej jakości tekstylia hotelowe

Hotele, aby odpowiednio dbać o swoich gości muszą zapewniać pościel i ręczniki, oraz zależnie od tego, jak wygląda aranżacja pokoi inne tekstylia. Z kolei w restauracjach przydają się obrusy hotelowe. W tych produktach niezwykle ważna jest wytrzymałość, gdyż muszą one być regularnie, po wykorzystaniu przez jednego z gości prane. Wielokrotne pranie często wpływa negatywnie na materiał, przez co staje się on słabszy i zdecydowanie łatwiej o jego zniszczenie. Pościel hotelowa musi być jednocześnie dopasowana jakością do poziomu, jaki reprezentuje sobą dana placówka. Klienci bowiem płacąc odpowiednią kwotę za nocleg oczekują określonego standardu. W sklepie z pościelą z pewnością znajdziemy odpowiednie zestawy pościeli dla naszego hotelu.

Pościel hotelowa

Pościel w hotelu jest zmieniana po opuszczeniu pokoju przez każdego kolejnego gościa. To niezwykle istotne ze względów higienicznych. Każdy klient powinien dostać własną pościel, która następnie zostanie w odpowiedni sposób wyprana i wydezynfekowana, tak aby można było ją ponownie wykorzystać. Sklepy z pościelą oferują hotelom stałą współpracę i możliwość doboru zestawów pościeli z szerokiej i urozmaiconej oferty.

Ręczniki do hotelu

Ręczniki hotelowe to kolejny element tekstylny, który musi być regularnie wymieniany w hotelach. Placówki o wyższym standardzie najczęściej przeznaczają ręczniki dla swoich klientów oznacza to, że każdy dostaje swój indywidualny zestaw, czasem również szlafrok hotelowy i pantofle hotelowe. Oznacza to wówczas że opuszczając hotel może zabrać je ze sobą. Sklep z tekstyliami oferuje hotelom stałą współpracę w kwestii dostarczania regularnie nowej pościeli, ręczników oraz innych elementów tekstylnych.

Jeśli prowadzimy hotel, pensjonat, lub jakikolwiek inny wynajem miejsc noclegowych, to konieczna będzie dla nas stała współpraca z dystrybutorami pościeli, ręczników oraz innych niezbędnych elementów tekstylnych, które pozwolą na sprawne i czyste prowadzenie placówki. Czystość wpływa na warunki sanitarne i zadowolenie klientów. Z pewnością warto o nie dbać z zaangażowaniem, gdyż w ten sposób zyskamy zdecydowanie więcej osób, które nie odwiedzają nas po raz ostatni i jeszcze wrócą skorzystać z naszych usług. W związku z tym współpraca hoteli z sklepami tekstylnymi jest niezwykle istotna.
Opracowanie:
Ratajów 39
tel. 503 147 746
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz