Materiał Partnera

Wysokiej jakości jednorazowe opakowania do gastronomii, jak i klientów indywidualnych

Wysokiej jakości jednorazowe opakowania do gastronomii, jak i klientów indywidualnych

W gastronomii każdego dnia przydają się opakowania jednorazowe. Naczynia jednorazowe stosujemy również w domach. Szczególnie sprawdzają się te papierowe, z uwagi na dobro środowiska. O ile w gospodarstwie domowym wystarczy niewielka ich ilość, choć od czasu do czasu do organizacji grilla, o tyle gastronomia musi zaopatrywać się w nie hurtowo, najlepiej u  jednego dystrybutora lub producenta. Wielu klientów zamawia dania na wynos i zabiera do domu, innym razem, gdy nie uda im się zjeść wszystkiego proszą o zapakowanie pozostałości lub o opakowanie. Warto więc wybrać opakowania wysokiej jakości, które zachowują szczelność i są wygodne do przenoszenia żywności, jej spożywania czy pakowania.

Jaką hurtownie wybrać?

Sprzedaż opakowań tekturowych prowadzi z pewnością nie jedna hurtownia w naszym rejonie, jednak jeśli zależy nam na dłuższej współpracy to wybierając tę odpowiednią musimy zwrócić uwagę na kilka elementów. Przede wszystkim asortyment, jeśli zależy nam na różnorodnych opakowaniach, to powinniśmy znaleźć sprzedawcę, który jest w stanie zapewnić nam wszystkie, których oczekujemy. Kolejnym elementem jest oczywiście możliwość transportu, złożenia zamówienia, które zostanie do nas dostarczone. Musimy pamiętać o sprawdzeniu opinii, aby mieć pewność, że współpraca będzie przebiegać bez zakłóceń i terminowo.

Jakie opakowania jednorazowe mogą być potrzebne?

Wszystko tak naprawdę zależy od dokładnego profilu naszej działalności. Jeśli prowadzimy pizzerie to niezbędne będą nam kartony do pizzy, w innych punktach przydadzą się z kolei pojemniki obiadowe. W cukierniach niezbędny jest papier pakowy, a w restauracjach typu fast food i innych papierowe torby. Najważniejsze to dopasować rodzaj opakować do prowadzonej działalności i serwowanych dań, tak aby w sytuacji, gdy klient decyduje się zabrać je na wynos móc mu łatwo i wygodnie je spakować. Liczne hurtownie oferują bardzo urozmaicony asortyment w tym zakresie.

Wybierając hurtownie musimy zwrócić również uwagę na ceny, a właściwie na stosunek jakości do ceny. Opakowania, które będą drzeć się i pękać przy najmniejszym kontakcie z żywnością z pewnością się nie sprawdzą, dlatego ważna jest jakość. Jednocześnie, szczególnie przy niewielkiej działalności nie możemy wydać większych sum. Konieczne jest więc znalezienie czegoś pośrodku, co będzie nam odpowiadać i robić dobre wrażenie na klientach.

Opracowanie:
Włocławek, Wysoka 17
tel. 54 236 40 54
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz