Materiał Partnera

Wysokiej jakości elementy armatury wodociągowej i przemysłowej

Wysokiej jakości elementy armatury wodociągowej i przemysłowej

Armatura wodociągowa i przemysłowa jest niezwykle istotna – trudno wyobrazić sobie bez niej sprawnie funkcjonujący zakład produkcyjny czy obiekt użytkowy. Od jakości poszczególnych elementów zależy nie tylko wydajność układu, ale także jego bezawaryjność, dlatego należy postawić wyłącznie na najlepsze wyroby. Oferuje je firma Armatura Befa, która od wielu lat dostarcza klientom elementy armatury zarówno wodociągowej, jak i przemysłowej.

Wydajne wodociągi

Do kompleksowej realizacji inwestycji budowlanej niezbędne są elementy armatury wodnej i kanalizacyjnej, dzięki którym można doprowadzić najważniejsze media do obiektu. Warto w tym wypadku skorzystać z oferty renomowanego producenta tego typu wyrobów, jakim jest Armatura Befa. Firma ta w rozbudowanej ofercie proponuje swoim klientom przede wszystkim wytrzymałe zasuwy wodociągowe klinowe, które produkowane są z użyciem żeliwa sferoidalnego lub szarego, stali nierdzewnej, mosiądzu, gumy NBR lub EPDM oraz farby epoksydowej. W ten sposób firma Armatura Befa jest w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanej zasuwy, podobnie jak i przyłącz, przepustnic czy łączników i kołnierzy. Szeroki asortyment tego producenta obejmuje również hydranty i kształtki żeliwne, a ofertę uzupełniają elementy armatury naprawczej oraz niezbędne akcesoria. Zaliczają się do nich obudowy stałe czy teleskopowe, skrzynki wodociągowe PEHD lub żeliwne, kółka ręczne do zasuw czy teleskopy z włazem albo wpustem. Firma Armatura Befa proponuje swoim klientom także szereg elementów armatury przemysłowej – jakich dokładnie?

Armatura przemysłowa

Podobnie jak w przypadku armatury wodociągowej, w przypadku przemysłowej głównym produktem są zasuwy. Dla zastosowań przemysłowych stosuje się jednak zasuwy pierścieniowe, które wyposażone są dodatkowo w twardy uszczelniacz. Armatura Befa to firma oferująca doskonale sprawdzające się w różnych gałęziach przemysłu zasuwy produkuje je w różnych wariantach zastosowanych uszczelnień, np. w postaci metal/metal, m.in. z wykorzystaniem mosiądzu, stali nierdzewnej czy brązu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom proponowanym przez firmę Armatura Befa tego typu zasuwy pierścieniowe są precyzyjnie dostosowane do konkretnych warunków eksploatacji – ciśnienia, temperatury czy zastosowanego medium. Dla przemysłu Armatura Befa przygotowała także przepustnice. Szeroki asortyment obejmuje takie wyroby jak np. przepustnice kołnierzowe podwójnie mimo środowe, mimośrodowe międzykołnierzowe czy przepustnice zwrotne międzykołnierzowe z przeciwwagą. Doskonała jakość proponowanych wyrobów daje możliwość ich długoletniego, bezproblemowego użytkowania. Warto zatem wybrać firmę Armatura Befa w przypadku konieczności zakupu elementów armatury wodociągowej i przemysłowej – producent ten gwarantuje trwałe i solidne rozwiązania w tym zakresie.

Opracowanie:
Nowy Żmigród, Dukielska 79
tel. 13 441 53 46
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz