Materiał Partnera

Wyposażenie salonów piękności w produkty najlepszych marek

Wyposażenie salonów piękności w produkty najlepszych marek

Salony fryzjerskie, kosmetyczne, pedologiczne, czy nawet gabinety medycyny estetycznej, dbają o to, aby w swojej codziennej pracy wykorzystywać tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt – również o ciekawej estetyce – a także wysokiej jakości kosmetyki. To one bowiem pokazują profesjonalizm danego podmiotu oraz jego wysoki standard obsługi klientów. Warto przy tym wiedzieć, że większość produktów kosmetologicznych dedykowanych dla biznesu, nie jest dostępnych dla klientów indywidualna, ale czy aby na pewno?

Profesjonalne hurtownie kosmetyczne

Dobre salony fryzjerskie i inne podmioty, które zajmują się szeroko pojętym wizażem, korzystają często z szamponów, pianek, lakierów, odżywek, olejków, farb, kremów, rozjaśniaczy, gum, żeli, masek odżywczych oraz dziesiątek innego rodzaju produktów, które są trudno dostępne w obrocie detalicznym. To stanowi to ich cechę charakterystyczną, dzięki której klienci mogą poczuć odmienność jakościową salonowych kosmetyków. Wielokrotnie w zakładach fryzjerskich padają pytania, gdzie można zakupić dane produkty. Niestety część z nich nie jest dostępna powszechnie dla klientów indywidualnych. Warto jednak wiedzieć, że na rynku polskim działają profesjonalne hurtownie kosmetyczne, które spełniają zarówno hurtowe oczekiwania swoich partnerów biznesowych, jak i te detaliczne każdego z nas. Wiele osób pragnie bowiem kupować artykuły do stylizacji o podwyższonej jakości. Ją zapewnia między innymi renomowana firma KERN, która uruchomiła sprzedaż internetową artykułów z działów: pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji, prostowania włosów, depilacji, a także sprzętów oraz akcesoriów fryzjerskich i nie tylko.

Bo marka się liczy…

W branży kosmetologicznej oraz fryzjerskiej bardzo mocno liczą się marki danych produktów do stylizacji oraz pielęgnacji, a także narzędzi/sprzętów potrzebnych do przygotowywania pięknych fryzur, czy usuwania owłosienia. Na rynku krajowym i zagranicznym działają bowiem producenci, którzy szczególnie wyróżniają się jakością oferowanych kosmetyków oraz urządzeń. Mowa między innymi o dostępnych we wielu sklepach markach Joanna, Fox, Stapiz, NHP, Schwarzkopf, Wella, Loreal, CeCe, Desiree, Evolution, oraz Allwaves, czy tych oferowanych głównie przez szeroko zaopatrzone hurtownie kosmetyczne: REVLON, SP, SYNTEZA, PRESTIGE, VELLIE, VALERA, WAHL, NOVEX. Istotne jest to, że wiele firm producenckich z „pierwszych półek” dba o to, aby składniki ich kosmetyków, były jak najbardziej naturalne, a przy tym, aby posiadały unikalna recepturę. Dzisiaj wśród mnogości produktów oferowanych przez popularne sieci drogeryjne można zatem szybko się zgubić. Lepiej znaleźć dobrą hurtownię i zaopatrywać się tylko w gwarantowane przez nią wyroby. Najwyższa jakość zapewniona!

Opracowanie:
Kobyłka, Spacerowa 40
tel. 608 060 714
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz