Materiał Partnera

Wyposażenie placu budowy - rusztowania

Wyposażenie placu budowy - rusztowania

Budowa domu jest marzeniem wielu ludzi. Jednakże rzadko kto zdaje sobie sprawę z tego, jak skomplikowany i przede wszystkim wieloetapowy jest to proces. Pod uwagę trzeba wziąć szereg rozwiązać, dotyczących zarówno estetyki budynku, jak i samych materiałów. Wiele problemów może także przysporzyć organizacja sprawnej logistyki. Nie da się również pominąć kwestii odpowiedniego wyposażenia budowy. Co w tym zakresie proponują dystrybutorzy rusztowań?

Prace elewacyjne

Wszelkie prace związane z ociepleniem i wykończeniem elewacji, zawsze wiążą się z przeprowadzaniem prac wysokościowych. W zależności od projektu oraz typu domu roboty mogą być przeprowadzane na wysokościach oscylujących od kilku aż do kilkunastu metrów. Oczywiście wyjątkiem są tutaj budynki wielorodzinne, których wysokość potrafi sięgać kilkudziesięciu metrów. Aby układanie styropianu, zakładanie siatek lub tynkowanie mogło przebiegać sprawnie, istnieje potrzeba zastosowania specjalistycznych rusztowań. Warto w tej sytuacji skorzystać z usług najlepszych dystrybutorów, którzy oferują zarówno sprzedaż, jak i wynajem. Można liczyć przede wszystkim na rozbudowaną ofertę asortymentową, w której poza standardowymi rusztowaniami elewacyjnymi znajdują się także specjalistyczne rusztowania jezdne.

Profesjonaliści zapewniają swoim klientom obsługę kompleksową, w której znajduje się rzetelna wycena oraz transport na plac budowy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że klient może poprosić o błyskawiczny montaż lub demontaż rusztowania. Warto skorzystać z usług renomowanych przedsiębiorstw, do których zdecydowanie zalicza się firma Ledwon. Na tle konkurencji firmę tę wyróżnia umiejętność indywidualnego podejścia do każdego ze zleceń. Nie można również nie wspomnieć o partnerskich i od samego początku jasnych warunkach współpracy.

Oferta dla każdego

Choć sprzedaż i wynajem rusztowań w największej mierze dotyczy oczywiście firm budowlanych, nie oznacza to oczywiście, że z oferty nie mogą skorzystać osoby indywidualne. To właśnie o remontach i pracach renowacyjnych przygotowano aluminiowe rusztowania jezdne, które dzięki swojej mobilności oraz łatwości montażu, doskonale nadają się dla osób mniej doświadczonych. Firma Ledwon, jako jeden z najlepszych dystrybutorów rusztowań w skali kraju, opiera swoją działalność o najbardziej sprawdzone i zaawansowane technicznie projekty.

Dlatego w ich ofercie znaleźć można przede wszystkim rusztowania stworzone przez producentów niemieckich. Marki takie jak RUX, PLETTAC, czy LAYHER mówią same za siebie. Bezpośrednim skutkiem profesjonalnego podejścia do wykonywanych zleceń są oczywiście niezwykle korzystne warunki cenowe.

Opracowanie:
Zabrze, al. Szczęście Ludwika 3
tel. 32 370 10 31
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz