Materiał Partnera

Wypocznij na Roztoczu! Cudowne wczasy w Leśnym Raju

Wypocznij na Roztoczu! Cudowne wczasy w Leśnym Raju

Roztocze to wciąż przez wielu nieodkryta kraina geograficzna zachwycająca dziewiczą przyrodą, niezwykłym krajobrazem i wieloma urokliwymi obiektami noclegowymi. Jednym z nich jest Leśny Raj – ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczym Krasnobrodzie. Dowiedz się, jakie atrakcje oferuje Roztocze i dlaczego jest to wspaniałe miejsce na odpoczynek o każdej porze roku.

Dlaczego warto przyjechać na Roztocze?

Roztocze to pasmo wzgórz znajdujące się w Polsce i Ukrainie. Ciągnie się od Kraśnika aż po Lwów. Na terenie krainy znajduje się Roztoczański Park Narodowy, parki krajobrazowe i rezerwaty. Wszystko to z uwagi na unikalną w skali Europy przyrodę. Roztocze jest niezwykle malownicze i różnorodne. To również wspaniałe miejsce dla każdego, kto chce uciec od miejskiego zgiełku i pooddychać świeżym powietrzem. Ponadto jest to najbardziej nasłoneczniony region naszego kraju. Kraina oferuje coś zarówno dla miłośników pieszych wędrówek oraz rowerowego trekkingu, jak i odpoczynku nad wodą. Również miłośnicy odkrywania magicznych miejsc, architektury czy historii nie będą zawiedzeni, wybierając wczasy na Roztoczu.Roztocze – co zobaczyć?

Atrakcji na Roztoczu jest tak wiele, że nie sposób wymienić je wszystkie. Krasnobród, w którym położony jest ośrodek Leśny Raj, słynie z atrakcyjnego zalewu miejskiego, który umożliwia zarówno leniuchowanie na plaży, jak i aktywny wypoczynek. Bogata infrastruktura z parkiem rozrywki, molo, zapleczem gastronomicznym i sanitarnym oraz możliwością wypożyczenia różnorodnego sprzętu zapewnia nieskończenie wiele atrakcji dla całej rodziny. Krasnobród to też świetne baza wypadowa do pieszych wędrówek oraz zwiedzania innych ciekawych zakątków Roztocza. Niedaleko znajduje się pełen zabytków Zamość oraz słynący z wyjątkowych walorów przyrodniczych Roztoczański Park Narodowy. Warto wybrać się też do Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej, by podziwiać tzw. Szumy na Tanwi – wyjątkowe kaskady wodne uznane za jeden z polskich cudów przyrody. Nieopodal znajduje się też sławny Szczebrzeszyn i wiele innych ciekawych miejscowości. Poza zwiedzaniem można wybrać się na spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową, a zimą na narty lub kulig. W okolicach nie brakuje też grzybów oraz świetnych miejsc do wędkowania czy jazdy konnej.

Gdzie się zatrzymać na Roztoczu?

Roztocze zachwyca dziewiczą przyrodą i czystym powietrzem, a jego różnorodność zachęca do eksplorowania różnych zakątków. Najlepiej zatrzymać się w miejscu, które będzie doskonałą bazą do korzystania z różnych atrakcji, a jego charakter odda idealnie klimat Roztocza. Taki właśnie jest Ośrodek Leśny Raj. Drewniane, komfortowe domki położone na nasyconym zielenią terenie to wspaniałe miejsce odpoczynku po dniu pełnym wrażeń spędzonym na korzystaniu z pobliskich atrakcji. Wysoki standard pobytu pozwoli odciąć się od codziennych trosk, a dostępne udogodnienia zapewnią rozrywkę nawet podczas tych dni, kiedy zechcesz pozostać w ośrodku. Nie będą się tu nudzić ani dorośli, ani dzieci, ponieważ zarówno Leśny Raj, jak i całe Roztocze są pełne ciekawych sposobów na spędzanie wolnego czasu dla każdego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz