Materiał Partnera

Wypiek przepysznych obwarzanek

Wypiek przepysznych obwarzanek

Obwarzanki to jedne z wypieków, którymi może pochwalić się tradycyjna kuchnia słowiańska, do której zalicza się również tę staropolską. Dzisiaj pieczywo to uważane jest za wytrawne i jest zaliczane, jako produkt o chronionym oznaczeniu geograficznym Unii Europejskiej. Popularne są zarówno obwarzanki krakowskie, jak i Obwarzanki Pułtuskie, których wypiekami zajmuje się zakład cukierniczy Grzegorza Niedzielskiego.

Firma rodzina z tradycją

Zakład cukierniczy „Wypieki Obwarzanków” Grzegorza Niedzielskiego jest firmą rodzinną, której polityka opiera się na oferowaniu produktów o najwyższej jakości, która podbije podniebienie każdej osoby. Obwarzanki Pułtuskie są tworzone w taki sposób, aby wiele klientów mogło poczuć smak dzieciństwa, smak babcinej precyzji i kulinarnego kunsztu, a także smak wieloletniej historii, sięgającej Polski rządzonej przez dynastię Jagiellonów. Sekretem niezwykłości wypieków Grzegorza Niedzielskiego jest bowiem działanie na podstawie staropolskich receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, które są stale unowocześnianych.

Staranny proces wypieków

Na sukces Obwarzanków Pułtuskich składa się przede wszystkim starannych proces wypiekania. Rozpoczyna się on od bardzo restrykcyjnego selekcjonowania składników, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, wyróżniających się proekologiczością swoich działań. Kolejny etap polega na odpowiedniej obróbce ciasta metodą ręczną, która pozwala na formowanie obwarzanków według długoletniej tradycji. Końcowe procesy są zaś związane z obgotowywaniem ciasta w wodzie, które jest kluczem do tworzenia wypieków o wybornym smaku, przypominającym ten, który serwowany był kiedyś przez niewielkie stoiska podczas tradycyjnej sprzedaż tak zwanych obwarzanków odpustowych.

Nawiąż współpracę!

Rynek cukierniczy i piekarski w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija, czego efektem jest olbrzymie zapotrzebowanie na produkty wyróżniające się swoim smakiem. Obwarzanki są świetnym sposobem na zagwarantowanie klientom niepowtarzalnych wyrobów piekarsko-cukierniczych. To dlatego z firmą Grzegorza Niedzielskie „Wypieki Obwarzanków” podejmują współpracę liczne sklepy z pieczywem, cukiernie, a nawet większe punktu handlowe. Dzięki wysokim kompetencjom zarządczym i logistycznym, a także nowoczesnemu oraz elastycznemu podejściu w obsłudze klientów biznesowych, pułtuskie przedsiębiorstwo jest otwarte na kooperację z różnymi ośrodkami działającymi w sektorze spożywczym.

Opracowanie:
Pułtusk, al. Wojska Polskiego 72
tel. 605 604 121
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz