Artykuł sponsorowany

Wynajem urządzeń dźwigowych

Wynajem urządzeń dźwigowych

Chyba nikomu nie trzeba udowadniać, że zakup jakiegokolwiek urządzenia dźwigowego to duży koszt. To obciążenie zwłaszcza, jeśli nie musimy korzystać z dźwigu czy żurawia na co dzień. Ciekawą opcją jest, więc wynajem urządzeń dźwigowych, co jest o wiele mniej ryzykowne, czasochłonne i zdejmuje z nas wiele obowiązków związanych z konserwacją, przeglądami i naprawami takich pojazdów.

Zdarza się, że do prac budowlanych czy remontowych przydałby się dźwig czy żuraw, który znacznie ułatwiłby i przyśpieszył realizację wykonywanych usług. Nie każda firma posiada na stanie takie urządzenie, ponieważ wiążą się z nim znaczne koszty. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do firm takich jak Usługi Dźwigowe, której właścicielem jest pan Adrian Skowron, gdzie znajdziemy potrzebny nam do pracy sprzęt i fachową pomoc.

Jakie maszyny można wynająć?

Wbrew powszechnemu przekonaniu dźwig czy żuraw wykorzystywane są nie tylko na budowie. Mogą się one przydać także przy dostarczaniu ciężkich ładunków na piętra oraz przy montażu banerów czy reklam. Odpowiednio wyposażone przydają się również do mycia okien na zewnątrz biurowców. Usługi dźwigowe to firma, która oferuje wynajem urządzeń dźwigowych, które można wykorzystać również przy pracach rozbiórkowych, wznoszeniu budynków lub przy budowie dróg, hal i magazynów. Żurawie sprawdzą się również przy ustawianiu kontenerów czy rozładunku maszyn. Nasza flota samochodowa to aktualnie żuraw samojezdny Krupp 25 Ton, żuraw samojezdny Liebherr 35 Ton, żuraw samojezdny Demag 40 Ton oraz dodatkowo kosz do pracy na wysokości. Wszystkie nasze pojazdy posiadają odpowiednie badania techniczne oraz są regularnie serwisowane, a przez to bezpieczne i sprawne do użytkowania przez naszych klientów. Wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać odpowiednie urządzenie do Państwa potrzeb.


Kiedy warto zdecydować się na wynajem urządzeń dźwigowych?

Na placu budowy przydaje się czasem urządzenie, które pomogłoby przetransportować ciężki pakunek na niewielką odległość. Wydaje nam się, że zakup specjalistycznej maszyny tylko w tym celu to zbędny wydatek. Dlatego warto zainteresować się wynajem na przykład żurawia, który zdecydowanie przyśpieszy remont lub budowę. Kiedy lepiej wynająć niż kupić taki sprzęt? Gdy mamy do czynienia z jednorazowymi pracami budowlanymi lub remontowymi, albo musimy przeprowadzić montaż jakiś większych elementów. Jeśli budujecie Państwo właśnie dom i nie planujecie więcej korzystać z takiej maszyny, wynajem żurawia jest o wiele bardziej korzystny niż jego kupno. Odchodzą koszty związane z jego serwisowaniem, naprawami i szkoleniem osoby, która mogłaby na nim pracować. Takie urządzenia sprawdzą się również w miejscach, gdzie duży dźwig by się nie zmieścił jak na przykład małe place budowalne czy wnętrza budynków. Mimo, że wyglądają niepozornie to są w stanie przenieść lub podnieść na pewną wysokość ładunki o masie kilku ton.
Opracowanie:
Inowrocław, Rolna 13
tel. 604 424 378
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz