Materiał Partnera

Wynajem samochodu – czy warto?

Wynajem samochodu – czy warto?

2001912987

Mobilność i niezależność zawsze wtedy, gdy jej potrzeba – to gwarantuje nam wynajem auta. Możemy pożyczyć je na chwilę lub na dłużej. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Jak działają wypożyczalnie samochodów?

Chwila luksusu

Krótkoterminowy wynajem samochodu świetnie sprawdzi się na przykład na wakacjach albo w delegacji. Dzięki temu można szybko i wygodnie załatwić sprawy biznesowe bez większych kosztów finansowych. Nie musisz czekać na taksówkę i zawsze dotrzesz tam, gdzie chcesz – nawet w słabo skomunikowane rejony miasta. Auto możesz wypożyczyć na kilka dni albo na kilka godzin – wszystko zależy od Twoich potrzeb. To bardzo wygodne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie chcesz lub nie możesz dotrzeć własnym samochodem. Na wakacjach wynajęty samochód pozwoli nam wygodnie zwiedzić okolicę, da poczucie niezależności. Pozwoli dotrzeć do atrakcji, które są oddalone od naszego hotelu bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.  To też okazja, by skorzystać z luksusowych pojazdów, którymi nie jeździmy na co dzień, co dla miłośników motoryzacji może być dodatkową atrakcją.

Auto na dłużej

Coraz większą popularnością cieszy się też wynajem długoterminowy, który często jest wykorzystywany zamiast leasingu. Korzystają z niego małe, duże i średnie przedsiębiorstwa. Taki wynajem ma wiele zalet, które sprawiają, że przedsiębiorcy uważają go za rozwiązanie korzystniejsze niż leasing. Osoby korzystające z długoterminowego wynajmu cenią sobie przede wszystkim niższe opłaty w porównaniu z leasingiem oraz szeroką ofertę floty samochodowej, którą można wynająć. Dużą zaletą jest też to, że wypożyczanie, w przeciwności do leasingu, nie obciąża firmy i nie zmniejsza zdolności kredytowej, co jest szczególnie ważne przy wszelkich inwestycjach. Wynajem auta to też oczywiście duża elastyczność i możliwość indywidualnego dopasowania czasu trwania umów. Wynajmując samochód dla naszej firmy możemy negocjować warunki tak, by były idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Dobre warunki

Niezależnie od tego, w jakim celu i na jaki czas chcemy wynająć auto, powinniśmy zdecydować się na usługi sprawdzonej, doświadczonej firmy. Samochód, który będzie nam służyć na wakacjach lub w firmie, musi być niezawodny. Powinniśmy czuć się w nim bezpiecznie i pewnie. Takie auto ma działać bez zarzutu i dobrze się prezentować. Powinno być w nienagannym stanie technicznym. Profesjonalną wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych jest BTMcar Sp. z o.o. Firma oferuje duży wybór nowoczesnych pojazdów, takich marek jak Ford, Kia, Toyota czy Mercedes. Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego, wypożyczenia auta jako samochodu zastępczego oraz wynajmu na doby.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz