Materiał Partnera

Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych

Branża budowlana jest jedną z najszybciej rozwijających się branży na rynku. Co chwilę słyszymy o projektach budowy dróg, budynków, mostów, zakładów produkcyjnych czy hal przemysłowych lub renowacji ulic, osiedli i budynków użytkowych. Niezależnie od skali, w jakiej dana firma budowlana działa, każda z nich potrzebuje sprzętu budowlanego. Również osoby prywatne dokonujące remontu domu lub mieszkania powinny korzystać ze sprzętu przyśpieszającego ich pracę. A może tak wynajem maszyn budowlanych?

Firma Speed-Bud z siedzibą we Wrocławiu, na rynku istnieje od 1995 roku i od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się w wynajmie, serwisie oraz sprzedaży urządzeń natryskowych w budownictwie i przemyśle. Zdajemy sobie sprawę, że prace wykończeniowe wymagają użycia specjalistycznego sprzętu i że nie każdy musi taki sprzęt posiadać na stanie. Nasze produkty można przetestować przed zakupem lub wypożyczeniem. Oferujemy również przeszkolenie w zakresie bezpiecznego użytkowania i obsługi naszych urządzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a dostawę świadczymy do 24 godzin!

Zakup czy wynajem?

Zakup maszyny budowlanej wymaga często poniesienia dużych inwestycji. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, akceptujemy formy sprzedaży ratalnej oraz leasingowej. Posiadanie na własność agregatów malarskich, agregatów natryskowych do elewacji czy kompresorów i narzędzi ręcznych zdecydowanie wpływa na komfort i szybkość realizowanej usługi. Naszym klientom oferujemy również serwis agregatów malarskich. Zdarza się również, że do prac budowlanych czy remontowych przydałby się określony sprzęt, który znacznie ułatwiłby i przyśpieszył realizację wykonywanych usług, ale malowanie elewacji czy nakładanie tynku nie jest zadaniem, z którym mierzymy się często. Nie każda firma posiada na stanie wyspecjalizowany sprzęt, ponieważ często wiążą się z nim znaczne koszty, chociażby serwisowania i napraw. Dlatego, jeśli mała firma lub klient indywidualny potrzebuje konkretnego sprzętu, warto rozważyć opcję wynajmu urządzenia natryskowego od profesjonalnej firmy. Ma to szczególne uzasadnienie, gdy czeka nas jednorazowa usługa budowlana czy remontowa, ale zależy nam na jej profesjonalnej realizacji.

Jakie maszyny można wypożyczyć?

W naszej firmie wynajmujemy urządzenia takie jak:

  • urządzenia natryskowe do: malowania, antykorozji, szpachli, tynków, iniekcji, hydroizolacji, torkretów, spoin, zapraw PCC/SPCC

  • kompresory,

  • odkurzacze,

  • szlifierki,

  • pompy i zacieraczki.

Nasz agregat tynkarski KALETA – 4 pomoże w aplikacji zapraw tynkarskich i wylewek anhydrytowych, agregat malarski AIRLESS STRONG SPT 395 przyda się w malowaniu stolarki i ślusarki i nanoszeniu farb lateksowych, emulsyjnych, akrylowych, olejnych i alkidowych, lakierów, bejc czy farb elewacyjnych. Agregat do szpachli MINIJET 80 – EUROMAIR pozwoli na wygodną pracę z wykorzystaniem szpachli akrylowych i gipsowych, gładzi, tynków, farb strukturalnych i przy systemach garażowych, masach bitumicznych czy hydroizolacjach. Oferujemy różne okresy wypożyczenia: 1-5 dni, od 6 dni lub na weekend. Możliwe są też dłuższe okresy najmu po ustaleniu zasad współpracy!

Opracowanie:
Wrocław, Przesmyckiego 31-33
tel. 71 321 07 95
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz