Materiał Partnera

Wynajem autokaru na różne okazje

Wynajem autokaru na różne okazje

Na terenie Polski działa coraz więcej firm zapewniających usługi transportowe grup na zamówienie. Są one świadczone w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na przejazdy autokarowe zespołów pracowniczych, czy muzycznych, a także osób chcących wspólnie przeżyć wyjątkową wycieczkę objazdową. Warto wiedzieć, że opcja ta jest bardzo opłacalna nie tylko finansowo! Poznaj sekrety usług tego typu.

Kto korzysta z przewozów autobusowych na zamówienie?

Z przewozów autobusowych na zamówienie korzystają dzisiaj zarówno klienci instytucjonalni oraz biznesowi, jak i indywidualni. Są one popularne przy przewozach grup pracowniczych, zespołów muzycznych, pielgrzymów, czy kolonii. Wynajem autobusów jest również powszechny w szkołach, przedszkolach, a także przy różnych rodzinnych wydarzeniach, takich jak ślub czy pogrzeb. Tak szeroka rzesza odbiorców spowodowała, że w ostatnich latach wynajem autobusów jest bardzo popularny, czego efektem jest działalność wielu nowych, wyspecjalizowanych podmiotów.

Profesjonalna firma transportowa

W przypadku chęci wynajmu autobusu na rożne okoliczności, warto podejmować współprace z doświadczonymi firmami transportowymi. Wyróżniają się one bowiem zatrudnianiem wykwalifikowanych kierowców, o szerokiej wiedzy motoryzacyjnej – wielokrotnie są oni przeszkoleni w nowoczesnych centrach szkoleniowych jazdy w takich technikach jak nauka kontroli poślizgu. Wykorzystywane autobusy są zaś bardzo często poddawane testom diagnostycznym, a przed każdą podróżą ich stan techniczny jest dokładnie analizowany. Wysoka jakość usług transportowych to nie tylko jednak sprawne pojazdy oraz profesjonalni kierowcy. Składają się na nią również obsługa klientów oraz terminowość. Tym właśnie wśród konkurencji wyróżnia się firma Przewóz osób Tomasza Nowaka, która oprócz wynajmu autobusu, oferuje wypożyczanie limuzyn Lincoln Town (beżowej lub czarnej) na różne okazje. Może to być wygodny transfer na lotnisko, ale też doskonały pomysł na urozmaicenie ślubu, wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego lub urodzin.

Standardy wynajmowanych autobusów

Najczęściej wynajmowanymi autobusami dla różnych grup wycieczkowych i nie tylko, są te zapewniające 28 miejsc – popularna jest marka Toyota Caetano. Jednym z bardziej luksusowych modeli jest też SETRA 315 GT HD w wersji turystycznej, która posiada aż 50 komfortowych miejsc. Tego typu pojazdy wyróżniają się wysokimi standardami, na które składają się klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, panoramiczne szyby, wygodne fotele wraz z pasami bezpieczeństwa i możliwością dowolnego ustawiania, a także lodówka czy odpowiedni system nagłaśniający. Dzięki takim warunkom pojazdy świetnie sprawdzają się nie tylko na krótkich dystansach, ale również na tych znacznie odleglejszych – niektóre wycieczki objazdowe trwają nawet kilkanaście dni.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz