Materiał Partnera

Wykorzystanie stalowej hali na budynki inwentarskie

Wykorzystanie stalowej hali na budynki inwentarskie

Funkcjonalny budynek inwentarski do hodowli drobiu to podstawa dobrze prosperującej farmy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i praktycznie zaplanowany, stanowi niezbędny element wyposażenia. Z pomocą przychodzą stalowe konstrukcje, które coraz częściej wykorzystuje się także w rolnictwie. Jakie są zalety tego rozwiązania i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jak wykorzystać stalowe hale w rolnictwie?

Stalowe hale zyskują na popularności, zarówno w przestrzeni przemysłowej, jak i rolniczej. Wynika to z licznych zalet, jakie mają. Wykorzystuje się je jako magazyny do przechowywania warzyw i owoców, ale też materiałów sypkich. Stalowe konstrukcje, przygotowywane przez Agmet przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, świetnie sprawdzają się jako kurniki. Starannie opracowane projekty pozwalają maksymalnie dopasować wielkość hali do potrzeb hodowli. Szkielet okładany jest płytami, które zapewniają szczelność i uniemożliwiają skraplanie się pary wodnej. Wybór firmy z doświadczeniem jak Agmet to gwarancje, że hala będzie spełniała wszelkie wymogi związane z hodowlą zwierząt. Stalowe konstrukcje wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie wiatru, mrozu i opadów deszcze czy śniegu.

Zalety kurników ze stali

Popularność stalowych konstrukcji wynika w dużej mierze z faktu, że postawienie takiej hali nie jest czasochłonne. Budowanie ich nie jest uzależnione od warunków pogodowych. Tym samym unika się kosztownych przestojów. Hala stalowa jest łatwa do przenoszenia i dostosowywania jej do zmieniających się potrzeb. Ewentualna rozbudowa przy użyciu dodatkowych ścianek działowych nie stanowi żadnego problemu. Dużym atutem jest także możliwość zastosowania wewnątrz energooszczędnej wentylacji oraz całego wyposażenia, niezbędnego do hodowli kur. Budynki inwentarskie wykonane ze stali są zdecydowanie bardziej funkcjonalne niż ich starsze odpowiedniki. Przełoży się to na zdecydowanie lepsze wyniki produkcyjne.

Opracowanie:
Brok, Małkińska 30
tel. 511 336 779
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz