Materiał Partnera

Wykończenie wnętrza domów pod klucz – współpraca z jedną firmą

Wykończenie wnętrza domów pod klucz – współpraca z jedną firmą

Coraz więcej firm remontowo-budowlanych oferuje tak zwane usługi wykończenia wnętrz pod klucz. Polegają one na przystosowaniu wszystkich pomieszczeń do codziennego użytkowania, od stanu deweloperskiego, a nawet surowego. Opcja „pod klucz” zapewnia zatem możliwość umeblowania domu/mieszkania, od razu po zakończonych pracach remontowych. Aby obniżyć koszty inwestycji należy jednak współpracować z jedną szeroko wyspecjalizowaną firmą.

Opcja pod klucz – co zakłada?

Przy wykończeniu wnętrz w modelu „pod klucz” ważne są ustalenia klienta wraz z daną firmą budowlano-remontową. Najlepsze z nich są w stanie wykonać wszystkie niezbędne prace wykończeniowe i modernizacyjne, na które składają się takie działania, jak m.in.: wyburzanie i stawianie nowych ścian działowych, montowanie sufitów podwieszanych, docieplanie poddaszy, wykonywanie prac glazurniczych, tynkowanie ścian, malowanie, montaż armatury białej, czy też instalowanie odpowiednich elementów hydraulicznych, czy też elektrycznych. Szeroko wyspecjalizowane firmy są zatem gotowe na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych prac, a to sprzyja obniżonym kosztom inwestycji. Czas realizacji również jest znacznie skrócony!

Generowanie oszczędności przy remoncie

Nie tylko przy wykańczaniu wnętrz pod klucz można sporo zaoszczędzić. Z niższymi nakładami finansowymi prowadzonej inwestycji zawsze można spotkać się tam, gdzie wynajęta została jedna firma remontowa. Jest to związane z jej szerokim wyspecjalizowaniem, które zakłada wykorzystanie umiejętności glazurników, szklarzy, stolarzy, hydraulików, elektryków, czy też architektów. W przypadku korzystania z usług kilku wykonawców, niestety znacznie wydłuża się koszt przeprowadzania wszystkich działań, a to powoduje niestety zwiększone koszty. Jeśli stawiasz zatem na niskie ceny, a wysoką jakość, koniecznie skorzystaj z usług firm ogólnobudowlanych. Do takich zalicza się między innymi przedsiębiorstwo FalKat, które od lat realizuje inwestycje wykończenia wnętrz pod klucz, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz publicznych.

Projekt, jako narzędzie kontrolne

Każda osoba, która korzystała z usług remontowych firmy budowlanej wie, że nie każda z nich opiera swoje działania o wcześniej przygotowany projekt. Często zamiast tego pracownicy budowlani wykonują działania według wytycznych klienta, który staje się swoistym „nadzorcą inwestycyjnym”. Wielokrotnie jednak – i co raz częściej – wolimy jednak nie ingerować w metody remontowe profesjonalistów, wierząc, że przygotują dla nas wnętrza solidne i atrakcyjnie wizualnie. Jak jednak przy wykańczaniu wnętrz domów pod klucz zabezpieczyć się przez nieprawidłowymi działaniami? Odpowiedź jest prosta: projekt remontu. Zawsze traktuj go, jako dokument podglądowy, dzięki któremu nie musisz uczestniczyć w pracach. Wystarczy, że zatwierdzisz po zakończeniu prac ich zgodność z projektem!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz