Materiał Partnera

Wykończenie mieszkania od dewelopera z firmą Grzegorza Kantora

Wykończenie mieszkania od dewelopera z firmą Grzegorza Kantora
Nowe mieszkania od dewelopera wymagają zazwyczaj wykończenia – oddawane są do użytku z „gołymi ścianami”. Aby urządzanie czterech kątów według własnej wizji przebiegło sprawnie, warto zlecić je sprawdzonej firmie, takiej jak Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Kantor z powiatu nowosądeckiego. To solidna ekipa, zajmująca się kompleksowymi remontami i wykończeniami wnętrz.

Czym jest stan deweloperski?

Nowe mieszkania są przekazywane nabywcom w tzw. stanie deweloperskim. To potoczne określenie standardu wykończenia, który obejmuje drzwi wejściowe i okna, otynkowane ściany, i wylewkę podłogową. Lokal w stanie deweloperskim ma również zamontowane instalacje – elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz ciepłowniczą wraz z grzejnikami. Aby mieszkanie nadawało się do komfortowego użytku, należy je wykończyć „pod klucz”. Między innymi taką usługę oferuje firma budowlana Grzegorza Kantora, świadcząca swoje usługi w okolicach powiatu nowosądeckiego.

Na czym polega wykończenie mieszkania „pod klucz”?

Mieszkanie w stanie deweloperskim wymaga gruntownego wykończenia i wyposażenia. To bardzo ważny etap – od jakości wykonanych robót zależy komfort życia przyszłych użytkowników. Ponadto, wykończone mieszkanie powinno zapewniać bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat – przynajmniej do pierwszego remontu. Podstawą jest wyposażenie mieszkania w wewnętrzną stolarkę drzwiową, a także wyłożenie ścian i podłóg. Firma Grzegorza Kantora zapewni profesjonalny montaż drzwi, a także ułoży parkiet lub panele i pomaluje ściany według życzenia klienta. Ważnym etapem wykończenia mieszkania jest zagospodarowanie łazienki. Ekipa Grzegorza Kantora nie tylko perfekcyjnie położy płytki na ścianie i podłodze, ale zapewni również biały montaż – podłączenie do sieci armatury sanitarnej, takiej jak WC, umywalki, brodziki, czy wanny. Przy wykończeniu lokalu bardzo ważny jest możliwie szeroki zakres usług oferowany przez wykonawcę, pozwalający na realizację nietypowych zleceń. Fachowcy z firmy Grzegorza Kantora, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracach remontowych, są w stanie spełnić każde życzenie klienta.

Zmiana układu mieszkania w stanie deweloperskim

Czasami zdarza się, że układ pomieszczeń zakupionego mieszkania nie do końca odpowiada nabywcom. Etap prac wykończeniowych to doskonała okazja do jego zmiany. Firma Grzegorza Kantora ma duże doświadczenie w rearanżacji wnętrz. Jeśli konstrukcja budynku na to pozwala, specjaliści są w stanie zlikwidować, „przesuwać”, lub tworzyć nowe ścianki działowe w taki sposób, aby układ pomieszczeń w pełni odpowiadał użytkownikom mieszkania.

Opracowanie:
Homrzyska 30
tel. 51 364 47 27
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz