Materiał Partnera

Wykończenie mieszkań pod klucz – czy to się opłaca?

Wykończenie mieszkań pod klucz – czy to się opłaca?

Nowe mieszkanie? A może modernizacja tego, w którym mieszkamy od lat? Jak zabrać się za pełen remont, aby był on błyskawiczny, a przy tym korzystny cenowo? Rozwiązanie jest jedno – współpraca z jednym wykonawcą, który wykona dla Ciebie wszystkie najważniejsze prace związane z aranżacją wnętrz. Taki model inwestycji remontowych, zwie się wykańczaniem mieszkań/domów/biur pod klucz.

Inwestycja pod klucz – czym się charakteryzuje?

Inwestycje związane z wykańczaniem wnętrz pod klucz są bardzo złożone. Mają one bowiem na celu takie przystosowanie pomieszczeń, aby były one w pełni funkcjonalne, czy to do działań pracowniczych w biurach, czy użytku mieszkalnego w domach i mieszkaniach. Tego typu rozwiązanie remontowe dotyczy zatem takich prac specjalistycznych, jak: układanie paneli podłogowych, montaż listew wykończeniowych, tworzenie mas samopoziomujących, montażu płyt OSB, wykonywania wylewek cementowych, wykuwania otworów w ścianach, wyburzeniach i murowaniach ścian działowych, czy też malowanie, tynkowanie, kładzenie paneli, oraz wykonywanie glazury. Najlepsze firmy wykończeniowe mieszkań są również przygotowane na pełne działania instalatorskie, związane z systemami gazowymi, wodno-kanalizacyjnymi, centralnego ogrzewania, elektrycznymi, czy też odpływowymi. Warto wiedzieć, że na rynku działają także firmy, które znacznie wykraczają poza wymienione usługi, oferując także swoim klientom wykonawstwo mebli kuchennych na wymiar, montowania kabin prysznicowych i innych elementów armatury białej, czy też tworzenia na indywidualnie zamówienie elementów dekoracyjnych – luster, czy grafik na szkle. Dzisiaj model inwestycji wykańczania wnętrz pod klucz, to nie tylko ich przystosowanie funkcjonalne, ale także, a może i przede wszystkim estetyczne!

Czym wyróżnia się dobra firma? – projekt i optymalizacja kosztów

W poszukiwaniach dobrej firmy wykończeniowo-remontowej powinno pomóc nam określanie jej zakresu usług, posiadanych certyfikatów, a także ocena wcześniejszych prac z okazanego portfolio. Poziomem eksperckim wszystkich zrealizowanych zleceń, wyróżnia się firma FUH Jordan Jarosława Niesłonego, która każdą, nawet najmniejszą modernizację wnętrz opiera o wcześniejsze przygotowanie bardzo złożonych projektów. Tego typu działania, pozwalają na podwyższenie jakości prac, a także na idealne dobranie materiałów budowlanych. Warto przy tym wspomnieć o kosztorysie – to nieodłączna część projektu wykończenia mieszkań pod klucz. Razem z projektem stanowią one dokument, który pozwoli właścicielowi określenie, czy wszystkie prace zostały wykonane prawidłowo. Na pytanie, zaś czy tego typu rozwiązania się opłacają, odpowiedź jest jedna: tak i to bardzo! Jedna ekipa budowlano-instalatorska, to optymalizacja czasu inwestycji, a co za tym idzie zmniejszone koszty wykonawstwa wszelkich prac!

Opracowanie:
Katowice, Szarotek 8 lok. 2
tel. 734 186 938
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz