Artykuł sponsorowany

Wyjazdy na „Słoneczne Wzgórza” z biurem podróży POLONIA

Wyjazdy na „Słoneczne Wzgórza” z biurem podróży POLONIA

Biuro podróży POLONIA z siedzibą w Wieruszowie działa na rynku jako niezależny touroperator już od 1993 roku. Od lat oferuje ono zatem sprzedaż biletów lotniczych, ubezpieczeń oraz gotowych wycieczek wszystkich znanych firm turystycznych. Klienci liczyć mogą jednak nie tylko na pomoc w zaplanowaniu egzotycznych wczasów nad Morzem Śródziemnym czy nad Adriatykiem. Biuro podróży POLONIA słynie też z własnych wyjazdów, czy to w formie pielgrzymek, czy w ramach tzw. turystyki kwalifikowanej. Jeśli o nią chodzi, szczególnie warto zainteresować się letnimi bądź zimowymi wczasami w ośrodku „Słoneczne Wzgórza”, który położony jest w Beskidach.

O turystyce kwalifikowanej słów kilka

Biuro podróży POLONIA zawsze kieruje się trendami rynku turystycznego, przygotowując propozycję dla każdego klienta, niezależnie od tego, czy marzą mu się leniwe wczasy pod palmami, czy ekstremalne przeżycia. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się jednak tzw. turystyka kwalifikowana. Czym ona jest? Jak wyjaśnia jeden z agentów biura podróży POLONIA:

Turystyka kwalifikowana to wypoczynek połączony z rekreacją, a także amatorskim uprawianiem sportu. Wycieczki oferowane w jej ramach pozwalają nie tylko odpocząć na łonie natury, ale także doskonalić sprawność fizyczną oraz wydolność zdrowia. Turystyka kwalifikowana łączy również poznawanie różnorodnych atrakcji turystycznych, w tym tych na oznakowanych szlakach i trasach czy też wyznaczonych akwenach.

Specjaliści z biura podróży POLONIA dodają, że turystyka kwalifikowana wymaga umiejętności posługiwania się sprzętem sportowym i różnymi narzędziami survivalowymi, a może być realizowana indywidualnie lub też zespołowo, czy to w grupach zorganizowanych, czy tych nieformalnych. Jeśli o pierwsze z nich chodzi, polecanym miejscem na tego typu aktywne wczasy są Beskidy i ośrodek wypoczynkowy „Słoneczne Wzgórza”.

Wycieczka w Beskidy z noclegiem w „Słonecznych Wzgórzach”

Przykładem wycieczki z oferty biura podróży POLONIA, którą można zaliczyć do turystyki kwalifikowanej oraz imprezy pobytowo-wycieczkowej, jest wyjazd we wspomniane już „Słoneczne Wzgórza”. Ośrodek ten znajduje się w malowniczej miejscowości Las i położony jest na stoku z przepięknymi widokami na polany, las oraz babiogórskie szczyty. Wczasowicze mają zatem możliwość wypoczynku w przepięknym przyrodniczym i cichym azylu, który wyróżnia się także prozdrowotnym mikroklimatem.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, wycieczka na „Słoneczne Wzgórza” zachwyca pobytem w klimatycznym domu zaaranżowanym w stylu górskim, staropolskim oraz zakopiańskim. Każdy w pełni wyposażony pokój posiada wygodne łóżka, balkon i luksusową łazienkę. Ponadto wczasowicze korzystać mogą z przytulnego salonu, kuchni oraz jadalni, a na zewnątrz znajdą między innymi miejsce do zorganizowania ogniska, wielki taras oraz plac zabaw dla dzieci.

Sam wyjazd w Beskidy z biurem podróży POLONIA prócz wypoczynku w malowniczej okolicy i magicznej chacie oferuje również liczne atrakcje. Mowa o przemierzaniu najpiękniejszych szlaków Beskidów: Śląskiego, Żywieckiego, Małego, Wyspowego, Makowskiego, Morawskiego, Słowackiego; a także Orawy czy Dolinek Krakowskich. Wraz z przewodnikami wczasowicze mogą również skorzystać z lokalnych wycieczek fakultatywnych lub też mogą udać się na stok narciarski, do Zakopanego czy Szczyrku. Pomysłów na wczasy na „Słonecznych Wzgórzach” i okolicach może być zatem bardzo dużo.

Komu polecany jest wyjazd na „Słoneczne Wzgórza”?

Wyjazd na „Słoneczne Wzgórza” to najczęściej sześciodniowy turnus dla 7-8 osób. Najczęściej do biura podróży POLONIA stawiają się zatem małe grupki sportowców czy znajomych, seniorzy, a także firmy organizujące niewielkie wczasy integracyjne. Wyjazd na „Słoneczne Wzgórza” sprawdza się również dla rodzin, łącząc przy tym pokolenia. O szczegóły tego typu wycieczki organizowanej zarówno w porze letniej, jak i zimowej, warto pytać zatem agentów z biura podróży POLONIA.

 

Opracowanie:
Wieruszów, Warszawska 48
tel. 501 698 076
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz