Materiał Partnera

Wyjątkowy bar „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” w Lęborku

Wyjątkowy bar „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” w Lęborku

Z każdym rokiem w Polsce rośnie popularność lokali gastronomicznych serwujących tradycyjne dania kuchni polskiej. Polacy, a także zagraniczni goście kochają stołować się w karczmach, staropolskich restauracjach, a także w barach szybkiej obsługi z domowymi przysmakami. Przykładem takiego wyjątkowego miejsca pełnego smaków z dzieciństwa jest bar „Dobra Kuchnia w Starej Aptece”, który działa w Lęborku. Czym się on wyróżnia i jakie dania proponuje zgłodniałym przybyszom?

Kuchnia polska na szóstkę!

Każdy, kto ma ochotę na pełnowartościowy, pełen aromatów i bogactwa smaków obiad powinien odwiedzić bar „Dobra Kuchnia w Starej Aptece”. Serwowane są tam bowiem domowe dania, jak u babci i to one podbijają podniebienia gości z całego województwa pomorskiego oraz Polski. W tym barze szybkiej obsługi można skosztować zatem tradycyjnych zup i dań mięsnych kuchni polskiej. Menu wypełnione jest takimi przystawkami jak rosół z makaronem, krupnik, ogórkowa, pomidorówka, grochówka, żurek oraz barszcz ukraiński. Daniami głównymi są zaś kotlet schabowy, kotlet de volaille, gołąbki w sosie pomidorowym, kotlety mielone czy też kotlety z piersi kurczaka, zawsze podawane z bukietem świeżych surówek, z młodymi ziemniaczkami lub kaszą. Goście zachwycają się również gulaszem wieprzowym z najwyższej klasy mięsa, które doprawione jest garścią wyjątkowych przypraw.

W barze „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” można spróbować również domowych kompotów czy ogórków ze słoika. Doświadczeni kucharze oraz właściciele dbają zatem, by każdy mógł poczuć się jak podczas niedzielnego obiadu u babci.

Domowe jedzenie idealne dla każdego

Domowe jedzenie kuchni polskiej idealnie jest dla każdego i na każdą okazję. Nic zatem dziwnego, że bar „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” cieszy się w Lęborku dużą popularnością i rzeszą stałych klientów. Zaliczyć do nich można zapracowanych rodziców, którzy nie mają czasu na spędzanie czasu w kuchni; emerytów, którzy kochają zdrowe dania wedle babcinych przepisów; turystów odpoczywających w Lęborku lub przejeżdżających przez miasto w drodze nad Bałtyk; a także pracowników wielu firm, które gwarantują swojej kadrze tzw. posiłki regeneracyjne. W ostatnim przypadku są to między innymi zespoły dużych zakładów produkcyjnych, a także ekipy budowlane.

Domowe obiady z dowozem z baru „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” są również polecane osobom, które pracują do późnych godzin wieczornych. Mowa między innymi o fryzjerkach, mechanikach samochodowych czy nawet o służbie zdrowia. Zespół „Dobrej kuchni w starej aptece” gwarantuje niepowtarzalne doznania smakowe każdemu i to za naprawdę niewielkie pieniądze. Wszystko to przy wysokim standardzie obsługi klientów. Błyskawiczne dostawy, zapewnione!

Catering okolicznościowy i świąteczny

Bar „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” nie tylko serwuje pyszne dania domowe w swoim przytulnym lokalu oraz w ramach dowozu potraw pod wskazany adres. Domy weselne, firmy, osoby indywidualne, motele czy organizatorzy różnego rodzaju imprez okolicznościowych mogą skorzystać z usług cateringowych. Kucharze baru „Dobra Kuchnia w Starej Aptece” dbają o to, by stworzyć z klientem satysfakcjonujące dla niego menu. Potrawy trafiają zaś zawsze na stoły weselne, urodzinowe czy świąteczne świeże, ciepłe i pyszne. 


Opracowanie:
Lębork, pl. Pokoju 4
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz