Artykuł sponsorowany

Wyjątkowe wnętrza dzięki meblom z zakładu Krzysztofa Neubaera

Wyjątkowe wnętrza dzięki meblom z zakładu Krzysztofa Neubaera

Wiele osób zastanawia się, czy kupić meble w sklepie czy też zamówić je w polecanym zakładzie stolarskim. Mimo, że obie opcje mają plusy i minusy, zdecydowanie korzystniejsza jest druga możliwość. Meble na zmówienie to ukłon w stronę indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki nim można bowiem maksymalnie wykorzystać przestrzeń i funkcjonalnie urządzić dom, mieszkanie lub biuro. Zamówienie na drewniane meble można złożyć w zakładzie stolarskim Krzysztofa Neubaera.

Trendy wnętrzarskie w 2021 roku

W dobie cyfryzacji i szybkiego trybu życia, coraz więcej osób poszukuje harmonii i odpoczynku. Potrzeba ta przejawia się w sposobie urządzania mieszkań. Panujące obecnie trendy nawiązują więc do koncepcji „powrotu do natury”. Modne są  drewniane meble i elementy wykonane z naturalnych materiałów. Dodatkowo, na czasie jest minimalizm. Oznacza to, że gromadzenie różnorodnych rzeczy powoli odchodzi do lamusa. Liczy się natomiast funkcjonalność wnętrz. By były one maksymalnie dopasowane do potrzeb lokatorów i osób w nich przebywających, warto rozważyć opcję zamówienia mebli na wymiar. Profesjonalne usługi stolarskie oferuje zakład stolarski, którego właścicielem jest Krzysztoł Neubaer.

Jakie są zalety mebli na wymiar?

Dedykowane meblowanie to doskonała opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i dla właścicieli firm. O pozytywnych aspektach takiego wyboru opowiedział pokrótce jeden z pracowników zakładu stolarskiego, prowadzonego przez Krzysztofa Neubaera.

Jedną z największych zalet mebli na wymiar jest dopasowanie ich do rozmiaru pomieszczenia i do indywidualnych potrzeb ich użytkowników. W praktyce oznacza to, że wnętrza szaf mogą być dowolnie wyposażone: w półki, drążki, organizery, wieszaki czy pantografy. Dzięki temu, że są tak idealnie dopasowane, łatwiej utrzymać w nich porządek. Oczywiście, oprócz tego, ogromną zaletą jest także dowolność w kreowaniu wnętrza. Meble są więc odzwierciedleniem osobistych preferencji lub – w przypadku firm – elementem strategii wizualnej marki.

Dlaczego warto skorzystać z usług zakładu Krzysztofa Neubaera?

Warto zaznaczyć, że meble  na wymiar to inwestycja na długie lata. W związku z tym, warto zlecić ich wykonanie fachowcom z zakładu stolarskiego Krzysztofa Neubaera. Przedsiębiorstwo wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług. Dodatkową zaletą jest kompleksowość usług. Klienci mogą bowiem liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie branży stolarskiej,
  • indywidualne ustalenie szczegółów,
  • przygotowanie profesjonalnego kosztorysu,
  • wykonanie projektu,
  • realizację zamówienia,
  • transport i montaż wykonanych produktów.
Opracowanie:
Somonino, Ceynowy 8
tel. 663 485 309
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz