Artykuł sponsorowany

Wyjątkowe wesele w wyjątkowym miejscu - Dom Weselny Dworek Sołtykowski

Wyjątkowe wesele w wyjątkowym miejscu - Dom Weselny Dworek Sołtykowski

Jednym z najważniejszych etapów planowania wesela jest wybór odpowiedniej sali bankietowej. Niezależnie od obranego stylu ślubnego należy pamiętać o kilku wyznacznikach, które będą sprzyjały wyborowi najlepszej z nich. Szczególną uwagę zwróć na jej standardy, wielkość, a także na dodatkowe usługi, które zapewniają jej właściciele – istotną z nich jest oczywiście catering weselny.

Określ standard sali bankietowej

Najlepszym wyborem dotyczącym miejsca zabawy weselnej zawsze będą sale bankietowe domów weselnych. To ich pomieszczenia posiadają wszystkie udogodnienia, które wpływają na magiczną i niezapomnianą zabawę pary młodej, a także zaproszonych przez nią gości. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wykończenie wnętrz, wielkość okien, systemy nagłośnieniowe, systemy klimatyzacyjne, a także na zaplecze sanitarne. Jeśli wszystkie z tych wymienionych elementów będą spełniały najwyższe oczekiwania, można przystąpić do określenia sposobu dekorowania sali. Warto przy tym wiedzieć, że najpiękniejsze z nich same w sobie są niezwykłe, czego efektem jest wielki wkład pracy renomowanych pracowni architektonicznych. To właśnie tacy specjaliści przygotowali niezwykłe miejsce dla weselników, jakim jest Dom Weselny Dworek Sołtykowski. Dom weselny jest również otwarty na przyjmowanie gości innych wydarzeń rodzinnych takich jak chrzty, komunie święte czy rocznice małżeńskie. Co stanowi o sukcesie właśnie takich miejsc? Odpowiedź jest bardzo prosta – uniwersalna elegancja, dzięki której para młoda może zorganizować wymarzone wesele w stylu staropolskim, boho, romantycznym, glamour, swobodnym, a nawet tematycznym! 

Udogodnienia dla gości

Wybierając miejsce organizacji ślubu, należy również określić, czy posiada ono kwatery noclegowe dla nowożeńców, a także dla weselników. Najczęściej tego typu udogodnienia posiadają domy weselne działające, jako restauracje i hotel – ich olbrzymią zaletą jest posiadanie ogrodów, w którym weselnicy mogą odpocząć na świeżym powietrzu, a także parkingów. Najczęściej tego typu lokale są wyspecjalizowane w pełnej organizacji ślubu, dlatego warto skorzystać z umiejętności zatrudnionych w nich wedding plannerów. Mogą Ci oni zaproponować między innymi pokaz sztucznych ogni, lawę czekolady zamiast tortu, czy też nowoczesną limuzynę!

Nie zapomnij o menu!

Wyjątkowe wesela w domach ślubnych wiążą się również z niepowtarzalnymi daniami, które będą raczyły podniebienia gości. Jest to jeden z najważniejszych punktów przy wyborze sali weselnej. Jako przystawki warto wybrać łososia wędzonego, szaszłyczki z mozzarellą, czy ciasteczka z pasztecikami, a także kremy grzybowe czy staropolski rosół. Najlepsze restauracje weselne są również w stanie przygotować dania mięsne, które dzisiaj są najchętniej wybierane na uroczystości rodzinne. Mowa tutaj między innymi o roladzie wołowej czy wieprzowej,  medalionach z indyka, polędwiczkach w sosie grzybowym, kurczaku z brokułami i serem, czy też o schabie ze śliwkami. Pamiętaj, że na weselach najlepiej sprawdzają się dania syte, które bogato zastawią każdy stół.

Niezapomniane chwile w urokliwym Dworku Sołtykowskim

Firma Dom Weselny Dworek Sołtykowski znajduje się w miejscowości Sołtyków, w województwie mazowieckim, niedaleko Radomia. Specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych, a także innych uroczystości, takich jak bale sylwestrowe, chrzciny, poczęstunki komunijne, imprezy integracyjne, urodziny, imieniny czy jubileusze. Oferuje wynajem nowoczesnej sali weselnej oraz pokoje gościnne, które mogą pomieścić do 50 osób.

Atutami firmy są elegancka sala z klimatyzacją i ogrzewaniem, profesjonalne nagłośnienie i efektowny bar, duże okna z widokiem na ogród, indywidualne menu dla każdego przyjęcia, profesjonalna obsługa kelnerska, strzeżony parking oraz piękne otoczenie z ogrodem, altaną, huśtawką i ławeczkami.

Opracowanie:
Sołtyków, Główna 36a
tel. 512 207 368
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz