Artykuł sponsorowany

Wyjątkowe bukiety z róż w ofercie Kwiaciarni Flowers Design

Wyjątkowe bukiety z róż w ofercie Kwiaciarni Flowers Design

Róże to kwiaty o niezwykle bogatej i długiej historii. W starożytnym Egipcie te niezwykłe rośliny zostały poświęcone bogini płodności oraz opiekunce rodzin – Izydzie, a starożytni Grecy róże traktowali jako symbol Afrodyty – bogini miłości i piękna. Z kolei Rzymianie podczas święta ku czci zmarłych, czyli Rosariów ozdabiali groby zmarłych różami. Jak widać kwiaty te obecne są w życiu człowieka od wieków, towarzysząc w wielu podniosłych chwilach. Piękne bukiety z róż na każdą okazję oferuje kwiaciarnia Flowers Design. 

Róże – piękne kwiaty na każdą okazję 

Czerwone róże to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych kwiatów. Kojarzą się przede wszystkim z miłością, pożądaniem i gorącym oraz trwałym uczuciem. Bukiet z czerwonych róż to doskonały prezent na Walentynki, rocznicę ślubu czy zaręczyny. Świetnie sprawdzi się również na inne okazje, jeśli szczególnie zależy Ci na podkreśleniu uczucia, jakim darzysz drugą osobę. Z kolei róże w kolorze różowym to dowód sympatii, oddania i wdzięczności. To idealny sposób na wyrażenie podziękowania lub subtelne przekazanie, że darzy się kogoś silniejszym uczuciem niż przyjaźń. Nieco rzadziej wybierane są z kolei kwiaty w kolorze żółtym. Chociaż w XIX wieku twierdzono, że barwa ta oznacza zazdrość, dziś żółte róże symbolizują przyjaźń, radość i nowy początek. 

Nieco ciemniejsze kwiaty, w kolorze pomarańczowym, oznaczają fascynację, entuzjazm, ale również pożądanie. Bywają traktowane jako most między przyjaźnią a miłością. Wręczając pomarańczową różę, możesz dać do zrozumienia, że chcesz, aby dotychczasowa znajomość zmieniła swój charakter. Jeżeli zależy Ci, by podkreślić oczarowanie drugą osobą, koniecznie sięgnij po fioletową różę, będącą symbolem miłości od pierwszego wejrzenia. Na uwagę zasługują również róże w kolorze białym. Są oznaką czystej, pięknej i niewinnej miłości. Z tego względu bardzo często towarzyszą kobietom w dniu ślubu. Jeśli obdarowujesz białą różą, podkreślasz swoje uczciwe zamiary i czyste uczucie. 

Bukiety z róż w ofercie Kwiaciarni Flowers Design

Warto pamiętać, że nie tylko kolor wręczanych kwiatów ma znaczenie. Istotna jest również ich ilość. Kwiaciarnia Flowers Design w swojej ofercie posiada wyjątkowe różane kompozycje na każdą okazję. Lubisz oryginalność? We Flowers Design zakupisz bukiety w kształcie serca, które dodatkowo podkreślą Twoje uczucia. Na Walentynki lub rocznice szczególnie polecane są bukiety ze 100 czerwonych róż. Taki prezent zachwyci każdą kobietę. Warto dodać, że 100 czerwonych róż to symbol dozgonnej miłości i oddania do najstarszych lat. Bukiet idealnie sprawdzi się również na zaręczyny, a także na każdą inną okazję lub całkowicie bez niej – jako dowód szczerego uczucia, głębokiej miłości i bezinteresownego oddania.

Opracowanie:
Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego 1 c
tel. 608 774 585
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz