Materiał Partnera

Wydajne biuro – gdzie zakupić urządzenia biurowe?

Wydajne biuro – gdzie zakupić urządzenia biurowe?

Biura małych, jak i dużych firm prywatnych, a także podmiotów publicznych produkują rocznie tysiące różnego rodzaju dokumentów. Każdego dnia może to być nawet kilkadziesiąt kilogramów zużytego papieru, dlatego tak ważne są precyzyjnie pracujące urządzenia biurowe, które zapewnią wydajną pracę, łatwą obsługę i brak usterkowości. Jednym z najważniejszych etapów zaliczanych do organizacji miejsca pracy jest odpowiednie zainstalowanie sprzętów biurowych – taką usługę, jak i sprzedaż wielofunkcyjnych kserokopiarek czy drukarek zapewnia firma Profixer Serwis.

Zakup wielofunkcyjnych sprzętów biurowych

Bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania biura jest określenie indywidualnych potrzeb miesięcznego limitu wydruków do wykorzystania. To właśnie ten wskaźnik pomaga takimi firmom jak Profixer Serwis ustalić jakiego urządzenia poszukuje klient indywidualny, czy instytucjonalny. Dzięki temu pracę biura nie będzie wyznaczała maszyna, lecz człowiek. Specjaliści z Profixer Serwis zawsze dobierają sprzęt o najwyższej wydajności, który jest w stanie sprostać wyzwaniom codziennego użytkowania biurowego. Szczególną uwagę zwraca się na format papieru, jaki będzie wykorzystywany w pracy, a także kolor wydruku. Najważniejsze jest jednak określenie liczby osób, które będą korzystały z urządzenia, a także ustalenie roboczego jej obciążenia, na które składa się orientacyjna ilość kopii, wydruków czy skanów. Pamiętaj, aby skonsultować się w tych względach z taką firmą jak np. Profixer Serwis. Dzięki temu Twoje biuro będzie wyposażone w nowoczesne urządzenia takie jak kserokopiarki i drukarki monochromatyczne lub kserokopiarki i drukarki kolorowe. Warto wiedzieć, że do najlepszych producentów takich sprzętów biurowych zalicza się marki Ricoh i Konica Minolta. Najbardziej wydajne urządzenia mają takie parametry jak: pojemność papieru do 1350 arkuszy, czas pierwszej kopii około 7 sekund, czy pojemność dysku twardego 320 GB. Najlepsi dystrybutorzy tacy jak Profixer Serwis są w stanie zagwarantować sprzęt zarówno nowy, jak i poleasingowy.

Dzierżawa sprzętu biurowego

Dzierżawa sprzętu biurowego to świetna alternatywa dla jego zakupu. Oczywiście warto z firmą dystrybuującą określić, które rozwiązanie będzie dla nas korzystniejsze. Profixer Serwis rekomenduje dzierżawę w przypadku dużych przedsiębiorstw, które wymagają większej ilości kserokopiarek i drukarek lub w przypadku małych firm produkcyjnych, czy usługowych, dla których zakup sprzętu, zwłaszcza w pierwszym okresie po założeniu działalności, może się po prostu nie opłacać. Dzierżawą sprzętu biurowego są również często zainteresowane instytucje publiczne, a w najmniejszym stopniu klienci indywidualni. Opcja wynajmu sprzętu biurowego jest korzystna w przypadku elastycznych firm z branży wyposażenia biurowego. Na tle konkurencji bardzo wyróżnia się Profixer Serwis, który w ramach umowy dzierżawy oferuje wiele udogodnień dla klienta, generujących oszczędność czasu i pieniędzy. Są nimi taki punkty ofertowe jak między innymi oferowanie bezpłatnych napraw usterek i stałych przeglądów, czy zagwarantowanie bezpłatnych materiałów eksploatacyjnych: bębnów, części i podzespołów, a także tonerów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz