Materiał Partnera

Wycieczki autokarowe – Biuro Podróży Polonia

Wycieczki autokarowe – Biuro Podróży Polonia

Istnieje mnóstwo powodów, by wybrać się na wycieczkę. Jednym z nich jest bez wątpienia chęć zobaczenia nowych, interesujących miejsc. Warto również wspomnieć o ciekawych przeżyciach, które z pewnością pojawiają się podczas podróży. Sposobów podróżowania jest również sporo, a jednym z nich są wycieczki autokarowe, oferowane przez Biuro Podróży Polonia. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę.

Solidna organizacja wycieczek

Biuro Podróży Polonia istnieje już od 1993 roku. Proponuje wycieczki, bilety oraz ubezpieczenia. Działając w turystyce od 28 lat, doskonale poznała potrzeby klientów oraz ich preferencje. Dzięki temu oferta jest świetnie dopasowana do każdej osoby.

Firma organizuje wycieczki autokarowe oraz pielgrzymki do Sanktuarium w Fatimie i do Ziemi Świętej. Warto wspomnieć również o wczasach, wśród których znajdzie się oferty last minute oraz all inclusive. Jak mówi jeden z pracowników:

W naszej ofercie można znaleźć bardzo popularne kierunki zagraniczne, między innymi Maroko, Egipt i Tunezję. Nasza firma umożliwia wynajem busów oraz rezerwację biletów, a także turystykę krajoznawczą i kulinarną. Organizujemy też imprezy na zamówienie dla szkół i ośrodków kultury.

Duży wybór wycieczek autokarowych

Biuro Podróży Polonia zapewnia mnóstwo ciekawych wycieczek autokarowych, zarówno jednodniowych, jak i objazdowych. Wśród nich znajdują się wyjazdy na różne jarmarki, które są organizowane w Polsce. Między innymi jest to Toruń, Kraków i Gdańsk. Trwają one dwa dni, z noclegiem w centrum miasta, z którego można wybrać się na świąteczne jarmarki oraz zwiedzić najciekawsze fragmenty miast.

W ofercie znajdują się też wycieczki objazdowe po Sudetach i Beskidach. Dzięki temu można zobaczyć mnóstwo ciekawych tras widokowych, przespacerować się po znanych miastach oraz odpocząć wśród przyrody. Biuro oferuje również wycieczki autokarowe tematyczne, takie jak „Szlakiem Ojca Mateusza” lub „Szlakiem Orlich Gniazd”. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy na jego stronę internetową.

Opracowanie:
Wieruszów, Warszawska 48
tel. 62 784 15 13
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz