Artykuł sponsorowany

Wybór urządzenia fiskalnego.

Wybór urządzenia fiskalnego.

Przedsiębiorca sprzedający swoje produkty lub usługi, wcześniej czy później będzie musiał zakupić urządzenie fiskalne. Wówczas warto sprawdzić oferty, ponieważ sprzedawcy bardzo często mają przygotowane specjalne ceny na kasy fiskalne cieszące się największym zainteresowaniem w różnego rodzaju firmach handlowych i usługowych. Można więc tanio kupić kasę fiskalną.

Promocyjne ceny kas fiskalnych.

Kasy fiskalne w promocyjnych cenach oferuje wiele firm, m.in. D&D Serwis. Z tego typu propozycji korzystają rodzaju przedsiębiorstwa handlowe i usługowe, które mają obowiązek prowadzenia kas fiskalnych. Przed zakupem zawsze warto sprawdzić, jaka jest specyfikacja urządzeń fiskalnych, i w jak korzystnych cenach są dostępne. Oferty zniżkowe mogą objąć również drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, terminale dotykowe i inne peryferyjne urządzenia fiskalne. Ponadto w firmie można skorzystać z serwisu urządzeń fiskalnych. Klient będzie miał wówczas kontrolę na każdym etapie wdrożenia systemów i urządzeń fiskalnych. Usługi obejmują to m.in.:

  • instalacja kas fiskalnych,
  • serwis i naprawa kas, drukarek, terminali płatniczych i innych urządzeń,
  • konfiguracja oprogramowania dla firm,
  • dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń fiskalnych,
  • dostosowanie sprzętu i programów do aktualnego stanu prawnego.

Kasy fiskalne Online.

Kasy fiskalne Online jest to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas, prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

Centralny Rejestr Kas (inaczej Repozytorium) gromadzi raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne itp. Ustawowy termin wprowadzenia kas fiskalnych w branżach:

1 stycznia 2020 roku – usługi naprawy pojazdów silnikowych i motorowerów, naprawy, zakładanie, bieżnikowanie, regenerowanie i wymiana opon, sprzedaż benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu do napędów silników spalinowych; sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu przeznaczonego do napędu silników spalinowych.

 1 stycznia 2021 roku – usługi związane z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo oraz w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania; sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

 1 lipca 2021 roku – usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne oraz budowlane, opieka medyczna świadczonej przez lekarzy i dentystów; usługi prawnicze, działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej wyłącznie w zakresie wstępu.

Opracowanie:
Legnica, Chojnowska 155
tel. 608 068 272
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz