Artykuł sponsorowany

Wybór sali weselnej na ślub

Wybór sali weselnej na ślub

Wybór sali weselnej na zabawę po uroczystości ślubnej jest nie lada wyzwaniem dla pary młodej. To w dużej mierze od niej zależy sposób ugoszczenia gości i jakość celebracji jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Warto zatem decydować się na profesjonalne sale weselne, które są idealnie przystosowane do tego typu imprez rodzinnych. Popularne w ostatnich latach są klimatyczne dworki.

Określ styl

Dobór sali weselnej powinien zostać dokonany pod kątem wybranego stylu ślubnego. Warto jednak przy tym wiedzieć, że dworki weselne, które w ostatnich latach są znacznie popularniejsze, niż sale restauracyjne lub bankietowe (np. w hotelach) nadają się zarówno do uroczystości w stylu glamour, wiejskim, eleganckim, romantycznym, hollywoodzkim, jak i naturalistycznym. Wykończenie wnętrzarskie tego typu obiektów jest bowiem przygotowane przez profesjonalnych projektantów wnętrz i specjalistów od organizacji wesel, czy bankietów. Jeśli jesteście zatem zdecydowani na wybór tego typu domu weselnego, skorzystajcie z szerokiej oferty organizowania wesela wraz z lokalem, który oferują właściciele Dworku Sołtykowskiego, położonego w malowniczych terenach okolic Radomia.

Pokoje dla gości i pary młodej

Bardzo ważnym wyznacznikiem przy wyborze sali weselnej jest to, czy dane miejsce oferuje również miejsca noclegowe, zarówno dla pary młodej, jak i dla gości, którzy przybyli na ślub z najdalszych zakątków kraju. Po raz kolejny warto wyróżnić pod tym względem dworki weselne, ponieważ już w fazie ich projektowania właściciele pomyśleli o tym, aby zapewnić odpowiednie zakwaterowanie parze młodej i zaproszonej przez nią rodzinie/znajomym. Pamiętaj o tym, że standardowy dworek oferuje zabawę weselną nawet na ponad 200 osób!

Ogród oraz parking

Wybierając salę weselną, zwróć uwagę na to, czy posiada ona ogród. Piękne i klimatyczne dwórki wyróżniają się spośród lokali restauracyjnych, właśnie obszernymi terenami zielonymi, które mogę również zostać wykorzystane na miejsce zabawy weselnej – np. tradycja oczepinowa pod gwiaździstym niebem. Warto zwrócić również uwagę na parking. Warto, aby dany dom weselny był przygotowany na możliwość postoju samochodów gości weselnych – najlepsze placówki oferują duże parkingi strzeżone.

Sprawdź systemy audiowizualne, klimatyzację i pomieszczenia gastronomiczne

Jednym z ważnych zadań przy wyborze sali weselnej jest sprawdzenie, czy posiada ona odpowiednie systemy audiowizualne, które pozwolą między innymi na wysoki poziom akustyczny granej muzyki – czy to przez zespół instrumentalnych, czy Dj-ów. Ważne jest również to, aby sala posiadała sprawną klimatyzację, a także w pełni wyposażoną kuchnię. Zawsze należy wybierać domy weselne wraz z oferowanymi przez usługami gastronomicznymi – menu ustala się pod indywidualne preferencje.

Opracowanie:
Sołtyków, Główna 36a
tel. 512 207 368
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz