Artykuł sponsorowany

Wybierz serwis klimatyzacji przeprowadzany w Firmie Wielobranżowej KEMES-AUTO Sp. z o.o

Wybierz serwis klimatyzacji przeprowadzany w Firmie Wielobranżowej KEMES-AUTO Sp. z o.o

Gdy temperatury na zewnątrz wzrastają, sprawnie działająca klimatyzacja samochodowa jest na wagę złota. Można śmiało powiedzieć, że bez niej dalsza podróż autem jest niemożliwa. Należy jednak pamiętać, że po okresie jesienno-zimowym klimatyzacja potrzebuje między innymi przeczyszczenia i odgrzybienia. Sprawdź, na czym polega profesjonalny serwis klimatyzacji i gdzie można go wykonać.

Jak wygląda profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej?

Serwis klimatyzacji samochodowej rozpoczyna się od przeprowadzenia przeglądu, podczas którego należy sprawdzić, czy klimatyzacja działa prawidłowo oraz czy ciśnienie układu jest odpowiednie. Więcej o serwisie mówi specjalista pracujący w Firmie Wielobranżowej KEMES-AUTO w Bytomiu:

Po przeprowadzeniu wstępnego przeglądu wiemy już, jakie czynności musimy wykonać. Jeśli wszystko działa prawidłowo, wystarczy wymienić filtr kabinowy oraz przeprowadzić czyszczenie i odgrzybienie układu. Taki przegląd powinien być przeprowadzany co najmniej raz w roku. Jednak czasami konieczny jest bardziej złożony serwis, podczas którego wymieniamy również inne elementy układu, w tym czynnik roboczy. Sprawdzamy, czy ulatnia się on w sposób prawidłowy i naturalny. Jeśli ubywa go zbyt dużo w krótkim czasie, często okazuje się, że układ jest nieszczelny i konieczne są bardziej zaawansowane naprawy. W ramach serwisu wymieniamy także osuszacz, czyli element zbierający wilgoć z czynnika roboczego. Ten należy wymieniać co 2–3 lata. W celu wydłużenia żywotności układu wykonujemy też przedmuchanie lub przepłukanie brudu. Zazwyczaj używa się do tego azotu pod wysokim ciśnieniem.

Czym wyróżnia się firma KEMES-AUTO?

Firma Wielobranżowa KEMES-AUTO Sp. z o.o. działa od prawie dwóch dekad, a jej pracownicy specjalizują się w kompleksowych usługach z zakresu serwisowania aut. Wykonują między innymi serwisy klimatyzacji, naprawę amortyzatorów, zawieszenia, układu chłodzenia, wydechowego czy kierowniczego. W ramach serwisu wulkanizacyjnego możliwa jest wymiana opon. Co ważne, firma KEMES-AUTO specjalizuje się także w sprzedaży części samochodowych, można więc powiedzieć, że właściciele pojazdów znajdą tam wszystko, co może być im potrzebne. Profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiają, że pozytywnych opinii o firmie stale przebywa. Klienci cenią sobie przede wszystkim to, że pracownicy mają stosowną wiedzę i chętnie się nią dzielą. Dzięki temu osoby niewiedzące zbyt wiele o mechanizmach samochodowych mogą liczyć na fachową poradę i kompleksowe wsparcie.

Opracowanie:
Bytom, marsz. Piłsudskiego 67
tel. 570 121 712
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz