Materiał Partnera

Wybierz okulary ze specjalistami z salonu optycznego Ewy Głuch

Wybierz okulary ze specjalistami z salonu optycznego Ewy Głuch

Praca przy komputerze, a także częstotliwość korzystania z telefonów przyczyniła się do tego, że coraz większa liczba osób potrzebuje okularów do codziennego funkcjonowania. Przysłowiowe drugie oczy mogą jednak dodawać uroku, oczywiście pod warunkiem, że są one odpowiednio dopasowane do owalu twarzy. Przy ich wyborze nieoceniona może okazać się pomoc specjalistów z salonu optycznego Ewy Głuch, przy którym funkcjonuje również gabinet okulistyczny.

Okulary dopasowane do wady wzroku i owalu twarzy

Oczywistym faktem jest, że każda para okularów powinna być dopasowana do wady wzroku ich właściciela. Niemniej istotną kwestią jest również dopasowanie przysłowiowych drugich oczu do owalu twarzy. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze ani szkła, ani same oprawki nie powinny zakrywać brwi. Po drugie przyrząd optyczny nie może stykać się z policzkami w momencie, w którym jego właściciel się uśmiecha. Kluczowa jest również szerokość oprawek, a także dopasowanie intensywności barwy oprawek do karnacji.

Warto pamiętać, że przy wyborze okularów istotną kwestię odgrywa również kolor oprawek. Osoby z wadą wzroku mogą zdecydować się na klasykę w czarnym lub białym wydaniu, ale również na ekstrawagancję w odcieniu każdej propozycji palety barw. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się także niezwykle eleganckie, cienkie i złote oprawki. Z dużym wyborem okularów w różnych oprawach mogą spotkać się klienci salonu optycznego Ewy Głuch, przy którym działa również gabinet okulistyczny. Dzięki temu wszystkie osoby, które korzystają z usług firmy znajdującej się w miejscowości Końskie, przy ulicy Krakowskiej 15, mogą liczyć na kompleksowe i szybkie usługi w jednym miejscu. Firma działa od 2015 roku i pracują w niej doświadczenie optycy, okuliści oraz optometryści.

Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na szkła kontaktowe?

Mimo tego, że na świecie można znaleźć taką samą liczbę zwolenników, co przeciwników soczewek, to jednak szkła kontaktowe mają wiele zalet, takich jak wygoda użytkowania czy też brak ograniczenia pola widzenia. Soczewki to idealne rozwiązanie dla sportowców, dla których okulary mogą okazać się niewygodnym dodatkiem, który krępuje ich ruchy. To również doskonała propozycja dla osób z dużą wadą wzroku, które, w przypadku zakupu okularów, musiałyby nosić okulary z bardzo grubymi szkłami. Szkła kontaktowe to doskonałe rozwiązanie również na specjalne okazje, takie jak ślub czy inna impreza okolicznościowa. Warto jednak pamiętać o tym, że jeżeli soczewki mają zostać nałożone jednorazowo, to warto sprawdzić, czy osoba ich potrzebująca jest w stanie samodzielnie je nałożyć i czy podczas ich noszenia lub już po zdjęciu nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Opracowanie:
Końskie, Krakowska 15
tel. 41 372 54 39
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz