Artykuł sponsorowany

Wojtaszek Autodetailing – SPA dla Twojego auta

Wojtaszek Autodetailing – SPA dla Twojego auta

Każdy właściciel samochodu chce, by pojazd służył mu jak najdłużej i to w dobrym stanie. Wiadomo, że aby udało Ci się spełnić te założenia, o samochód musisz należycie zadbać. Tak jak Twój organizm potrzebuje regularnego odpoczynku, tak auto raz na jakiś czas powinno trafić w ręce specjalistów takich jak Wojtaszek Auto detailing, którzy wykonają szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawdź, co oferuje ta firma.

Czym jest auto detailing?

Aby auto dobrze się prezentowało, trzeba poświecić mu trochę czasu. Auto detailing jest dla samochodów tym, czym dla człowieka jest wizyta w SPA. Firmy wykonujące usługi car detailingowe, takie jak Wojtaszek Autodetailing wykonują szereg usług, mających na celu odmłodzenie i odświeżenie auta, przywracając go do stanu porównywalnego z tym, w jakim wyjechał z salonu samochodowego. Otarcia, zarysowania, zabrudzenia i inne ślady użytkowania znikają z Twojego auta po szeregu odpowiednio dopasowanych zabiegów z dziedziny kosmetyki samochodowej.

Podczas wizyty w salonie zajmującym się auto detailingiem Twoje auto zostanie wyczyszczone i wypielęgnowane nie tylko na zewnątrz, ale też w środku, dzięki czemu znów pachnieć będzie nowością.

Jakie usługi świadczy firma Wojtaszek Autodetailing?

Wojtaszek Autodetailing to firma, której właścicielem jest Maciej Wojtaszek. Siedziba działalności mieści się w Gliwicach, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w kosmetyce samochodowej. Zajmują się oni renowacją i pielęgnacją karoserii samochodowej, a także generalnym sprzątaniem wnętrz aut. Do najważniejszych usług, które realizuje firma Wojtaszek Autodetailing należą:

  • ozonowanie wnętrza samochodu – usuwanie drobnoustrojów chorobotwórczych oraz nieprzyjemnych zapachów;
  • pranie wykładzin i dywaników samochodowych;
  • pranie i impregnacja tapicerki samochodowej;
  • mycie auta;
  • jednoetapowe korekty lakieru;
  • woskowanie samochodu.

Ponadto zostawiając swój pojazd w warsztacie Wojtaszek Autodetailing możesz liczyć także na odgrzybianie klimatyzacji, polerowanie reflektorów i czyszczenie felg.

Usługą, która wyróżnia tę firmę na tle innych, jest nakładanie powłok ceramicznych z akredytacją. Jest to doskonały sposób na skuteczną ochronę lakieru. Powłoki, które oferuje ten warsztat to sprawdzone i oryginalne preparaty, które skutecznie chronią karoserię przed agresywnymi środkami chemicznymi i zabezpieczają lakier przed zarysowaniem oraz szybkim brudzeniem się.

Z usług specjalistów od auto detailingu korzystają zarówno kierowcy, którym zależy na tym, by ich pojazd prezentował się nienagannie oraz chcą zwiększyć jego odporność na czynniki zewnętrzne, jak i osoby planujące sprzedaż auta. Nawet najlepiej wyposażony pojazd nie będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, jeśli nie będzie dobrze się prezentował – pamiętaj o tym i zanim wystawisz auto na sprzedaż, koniecznie odwiedź warsztat taki jak Wojtaszek Autodetailing.

Oceń artykuł (4)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz