Materiał Partnera

Woda sodowa z syfonu – smakuje jak w dzieciństwie

Woda sodowa z syfonu – smakuje jak w dzieciństwie

Kiedyś woda gazowana z syfonów pojawiała się właściwie na każdym kroku. Później, przez jakiś czas syfony odeszły w niebyt. Dziś to rozwiązanie powraca do łask. Syfony są praktyczne i ekologiczne, a pochodząca z nich woda gazowana doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Dlaczego warto zdecydować się na własny syfon? Jakie są zalety tego rozwiązania? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź.

Do domu i lokalu

Woda sodowa – nazywana dziś częściej wodą gazowaną – ma bardzo wiele zastosowań. Uważa się, że taka woda lepiej orzeźwia i gasi pragnienie niż woda mineralna. Poza tym, bąbelki są ciekawym dodatkiem do wielu napojów. Ważne jest jednak, by taka woda była dobrej jakości – a kiedy nalewamy ja bezpośrednio z syfonu, możemy mieć pewność, że nigdy nie będzie nieprzyjemnie wygazowana. Syfony do wody sprzedaje i wypożycza firma Abra. s.c. Woda, pochodząca z syfonów tej firmy zawsze ma odpowiedni, neutralny smak, przez co nadaje się także jako dodatek do różnych drinków i koktajli. Poza tym, zawsze przynosi orzeźwienie i nie powoduje nadkwasowości, dlatego nadaje się do codziennego użycia. Taką wodę możemy używać zarówno we własnym domu – syfony będą służyć długi czas, nawet dla dużej rodziny – jak i w firmie lub lokalu gastronomicznym. Zamawiając syfony od firmy Abra możemy liczyć na takie korzyści, jak brak kaucji za opakowania, brak konieczności podpisania umowy, brak stałych opłat, dodatkowych kosztów i oczywiście regularne dostawy. Co ważne – syfony są też ekologiczne – puste opakowania oddajemy do napełnienia, przez co ograniczamy ilość generowanych przez nas odpadów.

Nie tylko klasyczne syfony

Klasyczne, plastikowe syfony do wody sodowej wielu z nas z pewnością pamięta z dzieciństwa. To jednak nie jedyne rozwiązanie, które pozwoli nam zawsze cieszyć się pyszną wodą gazowaną. Poza klasycznymi syfonami możemy też zdecydować się na nowoczesne, bardziej estetyczne syfony mobilne. Można je ustawić na przykład w biurze czy w poczekalni. Prezentują się ładnie i są łatwe w użyciu. W restauracjach sprawdzą się natomiast saturatory na wodę sodową z sokiem. Są eleganckie i pozwalają na otrzymywanie smacznych, dobrze wymieszanych napojów z bąbelkami. Ciekawym rozwiązaniem jest saturator-wózek. Sprawdzi się on na wszystkich imprezach, zwłaszcza takich, które klimatem nawiązują do czasów PRL-u. Żeby obraz minionej epoki był pełny, możemy zakupić też specjalne oranżadki w proszku. Saturatory do wody sodowej łączą sentyment do PRL-u z współczesnym poszanowaniem dla ekologii.

Opracowanie:
Oborniki Śląskie, Żwirki i Wigury 15
tel. 71 310 10 70
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz