Materiał Partnera

Właściwe żywienie zwierząt podstawą dla ich prawidłowego funkcjonowania

Właściwe żywienie zwierząt podstawą dla ich prawidłowego funkcjonowania

Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, dobre żywienie zwierząt, jest kluczowe również dla zdrowia i dobrego funkcjonowania ludzi. Odpowiednio skonstruowana dieta bydła, owiec, świń czy drobiu, stanowi o późniejszym właściwym rozwoju zwierzęcia, co z kolei przekłada się na produkty odzwierzęce, spożywane przez większość z nas niemal codziennie. Wysokowartościowe posiłki zwierząt hodowlanych, muszą być elementarnym czynnikiem dla każdego hodowcy. Zdrowe zwierzęta oznaczają nie tylko wartościowe produkty odżywcze, ale również właściwy wpływ na środowisko naturalne. Zwrócenie uwagi na właściwe warunki życia tych zwierząt oraz na ich codzienne posiłki jest w tym wypadku szczególnie istotne.

Pełnowartościowa karma

O tym, jak ważne jest zwrócenie uwagi na wartościowe produkty odżywcze, jakimi karmione są zwierzęta, widzą przedstawiciele firmy Eko GK. Oferowane przez firmę produkty mają na celu nie tylko właściwe wypełnienie codziennych posiłków, ale i dostarczenie zwierzętom niezbędnych wartości odżywczych, witamin, koniecznych do dobrego codziennego funkcjonowania, do prawidłowego rozwoju, a tym samym do właściwego oddziaływania na pochodzące od zwierząt produkty będące podstawą codziennej diety człowieka. Śruta sojowa bez GMO, to obecnie najbardziej wartościowy skład pasz dla zwierząt różnych gatunków. Jej główna wartość polega na znacznej zawartości białka. Białko pochodzące z soi, jest białkiem łatwo przyswajalnym i zawiera aminokwasy egzogenne. Te z kolei wpływają na prawidłowy rozwój zwierząt, ich wzrost i produkcję. Dodatkowe składniki soi łagodzą zaburzenia hormonalne.

Dobre produkty, zdrowe zwierzęta

Hodowla zwierząt takich jak bydło, świnie, czy drób wymaga od hodowców szczególnego podejścia. Zwrócenie uwagi na zdrowie zwierząt to podstawa, na jaką zwrócić uwagę powinien każdy rolnik. Zdrowie zwierzęcia zależy od jego warunków bytowych, nieograniczonej znacznie wolności, ale również od spożywanych produktów. Dobra pasza stanowi podstawę diety zwierząt i jest wymagana dla zwierząt hodowlanych. Zdrowie zwierzęcia wpływa również na kondycję produktów odzwierzęcych. Zdrowe zwierze, to zdrowy i pełnowartościowy pokarm, który trafia na półki sklepowe, a kolejno do domów i mieszkań klientów. Zdrowe zwierze, to jednocześnie zdrowy człowiek i poprawa środowiska naturalnego, w którym codziennie obracają się zarówno zwierzęta jak i ludzie.
Opracowanie:
Stare Załubice, Mazowiecka 83
tel. 530 112 181
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz