Materiał Partnera

Wiodący eksperci od DDD w Zielonej Górze

Wiodący eksperci od DDD w Zielonej Górze

Nie każdy wie, co kryje się za skrótem usług DDD. Warto jednak wiedzieć, że z deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji korzystają dzisiaj nie tylko firmy oraz instytucje szczególnie objęte restrykcyjnymi normami sanitarnymi, ale także klienci indywidualni, mający problemy z gryzoniami, bakteriami, larwami, insektami, czy nawet ciężko usuwalnym z pomieszczeń nieprzyjemnym zapachem. W profesjonalny sposób swoje działania DDD wykonuje Zakład DDD Marcina Kostyra!

Szeroki zakres usług

Firma Marcina Kostyry, która działa w Zielonej Górze i okolicach specjalizuje się w usługach deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, a także w ozonowaniu i fumigacji. Warto przy tym wiedzieć, że przedsiębiorstwo działa w oparciu o nowoczesną metodologię pracy. Polega ona nie tylko na eliminowaniu problemu poprzez np. usunięcie z danego terenu/obiektu gryzoni, czy owadów, ale na wnikliwym procesie analitycznym (metodyka IPM), dzięki którym dana populacja, czy problem (m.in. z danym szczepem zarazków) nie wystąpią w przyszłości. Wykorzystywane technologie związane z ekstrakcją szczurów, czy gniazd os, pozwalają na dokonywanie działań w sposób humanitarny tak, aby zwierzęta nie cierpiały. Jest to dzisiaj bardzo ważny wyznacznik jakościowego podejścia do usług DDD.

Obsługa różnego rodzaju klientów

Dzięki wykorzystywanym technologiom i innowacyjnej metodologii pracy, Zakład DDD Marcina Kostyra, który funkcjonuje w Zielonej Górze, oferuje deratyzację, dezynfekcję, dezynsekcję i ozonowanie, dla różnego rodzaju klientów. Wśród nich licznymi są ci indywidualni oraz biznesowi, a także publiczni i instytucjonalni. Mowa między innymi o inwestorach budowlanych, właścicielach ośrodków przemysłowych, zarządcach wspólnot mieszkaniowych, czy też zarządcach obiektów publicznych – od basenów, przez hale sportowe, po szkoły, szpitale i urzędy. Szczególnymi klientami są zaś rolnicy korzystający często z usług DDD oraz ozonowania (proszą oni o wykorzystywanie naturalnych środków owadobójczych, czy przeciw gryzoniom, które nie wpłyną na jakość ich plonów). Usługi DDD są również ważne dla działalności zakładów przetwórstwa spożywczego.

Certyfikaty i specjalistyczne usługi dla branży spożywczej

Na certyfikaty i ciągły rozwój firm z branży usług DDD szczególnie zwracają uwagę klienci biznesowi działający w sektorze spożywczym. To on jest objęty restrykcyjnymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produkowanych wyrobów przeznaczonych do konsumpcji. Ważne są zatem standardy HACCP (analiza i krytyczne punkty kontroli), czy GHP (dobra praktyka higieniczna). Różnego rodzaju firmy: zakłady przetwórcze, ośrodki magazynowe, punkty handlowe, czy podmioty gastronomiczne, podejmują zatem współpracę z przedsiębiorstwami DDD, które są w stanie sprostać wszystkim uwarunkowaniom prawnym. Tym wyróżnia się zespół Marcina Kostyra! Firma posiada certyfikaty dotyczące DDD, GHP, HACCP, IPM (zintegrowane metody zwalczania szkodników), czy standardów PN-EN 16635:2015. Zielonogórski Zakład DDD posiada także uprawnienia do stosowana środków ochrony roślin metodą fumigacji.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz