Materiał Partnera

Wiercenie studni głębinowych i innego typu odwierty w ofercie firmy Arten

Wiercenie studni głębinowych i innego typu odwierty w ofercie firmy Arten

Odwierty realizowane w ramach przygotowywania studni głębinowych to zadanie dla profesjonalistów, którzy dysponują przede wszystkim odpowiednim sprzętem. Kluczowe są również kwalifikacje operatorów, dzięki czemu wiercenie przebiega zgodnie z planem i w stosunkowo krótkim czasie. W taki sposób zlecenia realizuje firma Arten sp. z o.o., która zajmuje się wierceniem studni głębinowych, ale nie tylko.

Studnia głębinowa – czy powinna mieć dużą średnicę?

Decyzja o czerpaniu wody ze studni głębinowej to konieczność odpowiedniego jej wykonania. Warto w tym wypadku zastanowić się nad średnicą studni, co ma spory wpływ na komfort użytkowania i nie tylko. Dobrym rozwiązaniem są studnie głębinowe o dużej średnicy, jakie uzyskać można dzięki odwiertom przeprowadzanym przez firmę Arten sp. z o.o.

Czy zatem studnia głębinowa powinna mieć dużą średnicę? Zdecydowanie jest to korzystne dla inwestora rozwiązanie. Głębokość wiercenia w tym wypadku nie musi odbiegać od tej, jaką stosuje się przy węższych studniach głębinowych. Kluczowa jest bowiem właśnie średnica, która przy tej samej głębokości zapewnia znacznie więcej wody w studni. Arten sp. z o.o. jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenie, wykonując studnię głębinową tak, by spełniała ona oczekiwania klienta. Nie jest to jednak jedyny element oferty tej firmy. Arten sp. z o.o. realizuje również odwierty pod pompy ciepła – co je charakteryzuje?

 Odwierty pod pompy ciepła?

Inwestorzy poszukują coraz to nowszych, ekonomicznych i efektywniejszych rozwiązań grzewczych dla budynków. Jednym z nich są pompy ciepła, które zapewniają wysoką wydajność i spore oszczędności. Ważne jest jednak właściwy dobór pompy ciepła oraz  wykonanie odwiertów pod pompy ciepła. Przygotuje je firma Arten sp. z o.o., która nie tylko w sposób zgodny z projektem realizuje odwierty, ale też zabudowuje otwory markowymi kolektorami.

 Oszczędne i ekologiczne rozwiązanie grzewcze np. dla domu jest zatem obecnie osiągalne nawet na niewielkich działkach, jednak konieczna jest właściwa realizacja. Zapewnia ją Arten sp. z o.o., wykorzystując do tego celu nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale też umiejętności i kwalifikacje swoich operatorów – zarówno w zakresie wiercenia studni głębinowych, jak i odwiertów pod pompy ciepła.

Opracowanie:
Olbrachcice Wielkie 133/2
tel. 601 726 937
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz