Materiał Partnera

Wiele interesujących pozycji w menu restauracji japońskiej Oto Sushi

Wiele interesujących pozycji w menu restauracji japońskiej Oto Sushi

Kuchnia japońska jest obecnie jedną z najbardziej uznawanych przez smakoszy. Poszczególne potrawy wykonywane w dobrych restauracjach smakują niepowtarzalnie, zachwycają także swoim nietypowym wyglądem. Warto zdecydować się na odwiedziny w renomowanej restauracji Oto Sushi – serwuje ona poszczególne dania kuchni japońskiej, w tym m.in. sushi, ale też zupy czy smakowite przystawki.

Na dobry początek

Zanim przystąpimy do uczty i konsumowania dań głównych, warto zadbać najpierw o przystawki. Renomowana restauracja japońska Oto Sushi znajdująca się w Bydgoszczy proponuje swoim klientom m.in. ebi yaki, czyli krewetki w panko, a także popularne wakame – wodorosty z sosem gomashoyu. Niepowtarzalny smak zapewnia także świeży tatar z łososia, który może także występować w formie wędzonej. Restauracja Oto Sushi dbając o maksymalną satysfakcję swoich gości, daje im możliwość spróbowania również niepowtarzalnych zup charakterystycznych dla kuchni japońskiej.

To przede wszystkim niezwykle często wybierana miso, która składa się z pasty sojowej ze wspomnianym wakame oraz tofu. Dodatkowo w miso może znaleźć się pieczony łosoś, czyniąc tym samym zupę pełnowartościowym, sycącym posiłkiem. W restauracji z kuchnią japońską Oto Sushi można także zamówić japoński bulion rybny. W zależności od dodatków może to być osuimono lub tempura udon – w obu przypadkach głównym składnikiem bulionu będą krewetki.

Wyśmienite dania główne

Po skonsumowaniu niezwykle charakterystycznych przystawek bądź zup warto skupić się na daniach głównych. W restauracji japońskiej Oto Sushi serwowane są przede wszystkim ryby, z których warto postawić na łososia. Ciekawą propozycją jest też tradycyjny makaron japoński podawany z owocami morza. Amatorów ryb urzeknie również unadon, czyli potrawa składająca się z węgorza na ryżu połączonego ze słodkim, aromatycznym sosem. W menu restauracji Oto Sushi można znaleźć również wiele innych dań głównych, do których zalicza się ton katsu – schab przygotowany po japońsku z dodatkiem warzyw.

Główną jednak potrawą oferowaną przez tę wyjątkową restaurację japońską jest sushi. Występuje ono w wielu wariantach, dzięki czemu posmakować można wszystkich niemal rodzajów tego charakterystycznego, japońskiego przysmaku. W Oto Sushi zamówić można wyjątkowe nigiri, ale także smakowite hosomaki czy futomaki. Warto też spróbować sushi wyróżniającego się smakiem japońskiego omletu – tamagomaki. Menu uzupełniają w tym zakresie uramaki, gunkany i sashimi oraz fusion rolls. Warto zatem wybrać się do restauracji japońskiej Oto Sushi – wiele pozycji w menu oraz wysoka jakość przygotowywanych potraw zaspokoją każdego wielbiciela dań pochodzących z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Opracowanie:
Bydgoszcz, Jagiellońska 39-47 lok. 43.1
tel. 52 554 38 54
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz