Artykuł sponsorowany

Wesele z dobrym menu gwarancją udanego przyjęcia

Wesele z dobrym menu gwarancją udanego przyjęcia

Nie ulega wątpliwości, że wesele to duże przedsięwzięcie wymagających długich przygotowań. Planując uroczyste przyjęcie, poszukuje się optymalnych rozwiązań spełniających oczekiwania zarówno Państwa Młodych, jak i przybyłych gości. Jednym z aspektów wymagających głębszego przemyślenia są bez dwóch usługi cateringowe. Jako że nie od dziś wiadomo, że dobry poczęstunek  to obok muzyki podstawa udanej imprezy, należy wybrać odpowiednią firmę, która zadba o podniebienia wszystkich weselników.

Weselny klimat

Bez względu na charakter imprezy smaczne jedzenie to podstawa. Szczególny nacisk kładzie się jednak na weselne menu, które dobiera się wedle gustu i osobistych preferencji. Najważniejszy dzień w życiu musi być bowiem perfekcyjny, a dania, które zapadną wszystkim w pamięć, na pewno w tym pomogą. Ułatwione zadanie mają Państwo Młodzi, korzystający z oferty cateringowej wynajętej sali weselnej. W natłoku przygotowań takie rozwiązanie to duża oszczędność czasowa, pozwalające na lepszą koordynację działań. Mieszkańcy Łowicza i okolic z pewnością powinni się zainteresować ofertą profesjonalistów w swym fachu. Firma Dejn Jolanta Andrzejewska od lat zapewnia obsługę wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Dzięki oddaniu swych pracowników, przedsiębiorstwo potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przemyślany dobór dań

Przy wyborze potraw, które wylądują na stołach gości, należy się dobrze zastanowić. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto poprosić o przygotowanie przez catering odpowiednik próbek dań. Dzięki takiej degustacji można bowiem w miarę sprawnie wyeliminować pozycje, które nie spełniają oczekiwań smakowych. Nie oznacza to jednak, że wszystkie potrawy muszą być dobrane tylko i wyłącznie do podniebień Państwa Młodych. Na weselu gromadzi się przecież wiele osób odznaczających się rozmaitymi gustami oraz potrzebami. Z tego powodu w bogatym menu powinny się znaleźć również dania wegetariańskie czy wegańskie. Warto też zadbać o pokarmy pozbawione glutenu, gdyż jego nietolerancja stanowi coraz częstszy problem w naszym społeczeństwie. Jeśli na liście gości znajdują się dzieci, również i dla nich nie może zabraknąć ciekawych propozycji. Postępujących wedle tych zasad, zyskujemy pewność, że nikt z przyjęcia nie wróci z pustym żołądkiem.

Chociaż wesela kojarzą się nam głównie z syto zastawionymi stołami i regularnie donoszonymi ciepłymi daniami, możliwości jest znacznie więcej. Państwo młodzi mogą bowiem też zdecydować się na szwedzki stół,stanowiący swego rodzaju uzupełnienie potraw podawanym gościom. Niemałą popularnością cieszą się więc wyodrębnione miejsca, gdzie skosztujemy deserów, mięs czy sałatek przez cały czas trwania uroczystości.

Nie tylko smak

Nie da się ukryć, że właściwie przygotowane potrawy potrafią być prawdziwą ucztą dla zmysłów. Wiele zależy również od aspektu wizualnego jedzenia. Jeśli więc dania gorące, przystawki czy ciasta nie wyglądają zbyt estetycznie, istnieje niewielka szansa, że goście się na nie skuszą. Aby wśród weselników nie pojawiły się żadne opory, należy upewnić się, czy firma cateringowa podaje potrawy w sposób zachęcający. Dlatego tez niektóre firmy cateringowe posiadają specjalny katalog prezentujący  realny wygląd serwowanych dań, na podstawie których można wyrobić sobie zdanie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz